Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

I musialem scaignac obraz nosnika windows ..i pobralem 8... wersje US... z uwagi na to , że mamy teraz efi czy ufei tzn. klucz zapiany w biosie gdy probowalem zbootowac z ufei jakeis (p v4 i pv 6 ?) za kazdym razem gdyproboje zbootwac z tego nie idzie caigle pojawia mi sie inofamcja "checking media files..." i pls reeebot system etc i walczam i tak w kolko dlatego zmienilem na legacy support(bootowanie) czy cos takiego i zainstalowalem z plyty z obrazem ten system aczkolwiek pokazuje mi ciagle system nie został aktywowany nie moge zupadtowac do 8.1 i nie widzi mi karty graficznej 2 tylko intela 4600.....a zainstalowalem sterowniki z lenovo/support etc

 

To zdanie, pomijając kwestie braku polskich liter i interpunkcji, nadaje się na dobry temat dla polonistów na jakimś sympozjum polonistycznym. Temat? Jak polskie szkolnictwo dopuszcza przyjęcie do jakiejkolwiek szkoły(powyżej podstawówki), osób niepotrafiących skleić kilku zdań w języku ojczystym. Ale pewnie kolega ma dysleksję, dysortografię, dysgrafię i dysmózgię.

Edytowane przez SKOME
Link to post
Share on other sites
Nie wyjdzie bo nvidia ma boost 2.0 dla przyciencia na kosztach

 

 

sekcji zasilania i bedzie zbijac mhz i vgpu roznie na roznych kartach a nawet na rozych biosach wydanych przez producenta dla tej samej karty . I wyjdzie ze taki gtx 970 gigabyte g1 ma gorsze chłodzenie bo ma limit tpd ustawione na 250w a nie np na 163 jak co u niektórych

Bez składu, ładu, znaków interpukcyjnych- jednym słowem ignorant :]

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

nadal ma promocje ze dorzuca do nkektorych swoich aparatow LR a ludzie juz wcsesniej csesto sobie pokupowali pakiet cc

Zanim opanujesz histogram i prace nad barwa skory na podstawie uwtawiania znacznikow na zdjeciu i sprawdzania w kazdym czy rgb sie sgadza i nigdzie sie np. nie zaniebieszcza

Edytowane przez dante2kx
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Skubany :) dobrze że ci karty nie wysadziło ^_^

A tak poważnie nigdy se aż tyle nie podkręca 10-20 stopniowo, najlepiej poczytaj na forum o swojej karcie ile jestes w stanie go podkręcić, tylko pamiętaj że będzie wieksza temperatura karty

 

co ty za rebusy testy wklejasz .Kazdy kto gra w dying ligcht wie ze ten test to badziew

 

Lepiej jak sie porzegnasz z cpu od amd .Masz teraz okazje ;)

Chyba bedzie premiera jakis nowych cpu intela na 14 nm .Fx do gier to zenuaa ;)

Edytowane przez sixtyone
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...