Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

W sygnaturce napisałem, że brak polskich znaków tymczasowo. Staram się pisać z tapatalka. Nowaj przewrażliwiony, bezbłędny władca świata co chwilę wrzuca moje posty do tematu wzajemnej adoracji. Nie lubię takiego wytykania błędów :/

Link to post
Share on other sites

"Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem" :)

Temat jest bardziej rozrywkowy, aniżeli ma wytykać złośliwie komuś byki, nie ma się co napinać, złość piękności szkodzi ;)

Jak komuś nie zależy żeby się tu dostać musi się pilnować.

Edytowane przez gtr76
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Mnie z kolei irytują osoby które przychodzą tu mieć pretensje, zwłaszcza o istnienie czy istotę tematu, gdzie nie raczą nawet przeczytać pierwszej strony i odnaleźć tam przynajmniej trzech nawiązań czy opisów samych siebie.
 

(Muszę również wspomnieć, że mam na myśli tutaj błędy typu hardcore, jak np. rze, wogule, rzycie, puźniej, pomorzecie mi? itp. itd. Nie czepiam się przecinków, braku polskich znaków czy innych pierdół - to mnie nie boli i wiem, że tylko najlepszy polonista nie popełnia błędów w ogóle). Poniżej kilka takich tłumaczeń, wszystkie z tego forum:

 

I lecimy...

1.

W sygnaturce napisałem, że brak polskich znaków tymczasowo. Staram się pisać z tapatalka.
- Piszę z komórki ?! (do tej pory nie wiem jakie to ma znaczenie?)

 
2. 

Nowaj przewrażliwiony, bezbłędny władca świata co chwilę wrzuca moje posty do tematu wzajemnej adoracji.
- Za bardzo się czepiasz!

 
3. 

Jak Ty mnie irytujesz...
- Za bardzo się czepiasz!

 

   I co, robisz teraz cyrk bo ktoś słusznie zauważył, że nie umiesz pisać prostych wyrazów i zamiast podziękować, że ktoś umożliwia Ci opuszczenie grona troglodytów, Ty z wielką miłością i zaangażowaniem się trzymasz swoich prymitywnych nawyków.
   Jeszcze zrozumiałbym oburzenie, jak przylazłby tu któryś z młodych-forumowych który ma zerowe pojęcie o tym, skąd się ten temat wziął i do czego służy ale łasi się na repki, albo jakiś zapaleniec biegałby po forum szukając źle postawionego przecinka, byle Cię tu wstawić, ale Nowaj to jest jeden z ojców sukcesu całej akcji i faktu, że na forum mamy mniej pisemnego niechlujstwa, bo nie tyle wrzuca się tutaj sromotne cytaty które dają możliwość poprawy ich autorom, nawet nie tyle, że moderator może mieć oko na wybitnych leni i wałkoni przypominając im o pewnym zapisie w regulaminie (dot. poprawnej pisowni), co najważniejszym dokonaniem całego tego ruchu był fakt, że zmieniła się ogólna tendencja i postrzeganie poprawnej pisowni jako coś dobrego, przez użytkowników. 
   Możesz więc, jak mówiłem, wcale tutaj nie zaglądać i prowadzić beztroskie forumowe życie ignoranta, możesz tu zaglądać i się wykłócać, ale na 170 stron tego tematu, jeszcze nie było ani jednego który coś tym sposobem wywalczył, możesz też pozostać gburem, mieć pretensje i pisać "niema"/"brał bym" zamiast przykleić sobie kartkę na monitorze z poprawnie napisanymi wyrazami aby wykorzystać pomoc, stać się lepszym i nie robić błędów. Więc jeśli samodoskonalenie się i poprawa swoich błędów są dla Ciebie powodem do irytacji, to nie dziw się, że jesteś traktowany z drobną dozą zasłużonej pogardy. 
 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
 

Niajgorsza byla niedziela w sobote jeszcze dawalem rade , a wczoraj tragedia po 5 bitfach zrezygnowalem . Po tej malej aktualizacji pochrzanilo sie calkiem .

 

 

 

"Jak się pisze na szybko z komórki w pracy to się nie dziw ,że robię błędy , na dodatek nie mogę edytować postu ...."

 

 

http://s28.postimg.org/417rlo17x/image.png

:D

Edytowane przez szary_turbo
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

O kur... masz tam na*****e sprzętu aż wolnego miejsca nie widać   Mój jest uborzszy są prześwity ale jak sk****iela targam z domu do babki to też ręce mi opadają   Pozdrawiam i oby do mini ITX  
 

 

PS. Czysta!

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

to czekam na info bo moją karte jeszcze ma kumpel i narazie nie oddał do sklepu ,jak odda to pewnie odeślą do Gigabyta
 

 

 

Na prawdę dostaniemy więcej mocy?
 

Moja i Twoja fonetyka :

 

http://www.benchmark.pl/konkursy/konkurs/260/Konkurs-Graj-z-MSI-i-AMD.html

 

http://dictionary.reference.com/browse/burial

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

miałem seidona 120M i powiem ci tak jak wymienisz wentylatory najlepiej daj pchający i wyciągający to tego macho wciągniesz nosem tylko nie dawaj jakiś 1800obr/min max 1200/1300 wszyscy jadą na te chłodzenia ale jest w tym taki cheiting to jest polska potem miałem h100i radził sobie świetnie teraz mam ph-14 i jest ok ale te bydle zajmuje pół płyty
 

Mistrz... ani jednego przecinka %-)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...