Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

Podobno się ośmieszyłem  :cry: Nie wiem skąd się tacy biorą...

zawsze udzielasz się w temacie nie czytając tematu?przeczytaj jeszcze raz wszystko - autor zamierza zmienić w 1 kolejności zasilacz i RAM, a za pozostałe pieniądze kupić karte..


/Zdania w języku polskim zaczynamy z dużej litery.

 

R-Koniu- nie ośmieszaj się !Każdy tekst, który tworzymy składa się z wypowiedzeń i zdań. Każde zdanie jest wypowiedzeniem, ale nie każde wypowiedzenie musi być zdaniem. Zdanie to bowiem zespół wyrazów zebranych wokół osobowej formy czasownika (orzeczenia), natomiast wypowiedzeniem jest również równoważnik zdania, czyli zespół wyrazów połączonych składniowo, ale nie zawierający osobowej formy czasownika.Nie piszę wypracowań na oceny , tylko wypowiadam się w temacie,a ortografię czy gramatykę mam zapewne lepiej opanowaną niż ty.

 

/http://www.sciaga.pl/tekst/103619-104-wypowiedzenie-zdanie-i-rownowaznik-zdania

http://www.sp1wadowice.iap.pl/kacik-ortograficzny/264-pisownia-wielkiej-i-malej-litery

Sugeruję dalej nie dyskutować.

Link to post
Share on other sites

Na Twoim miejscu poczekałbym trochę i kupił na morele.net tam są spore wachania cen i czasami mocno ceny spadają jw pisałem raz była ok.980złociszy :)

Ktoś mi wytłumaczy, na czym polegają te wąchania cen? :P

 

poszukiwacze sensacji przyszli się poszarpać i pokłucić, a o to na jaki temat było im obojętne.

Edytowane przez Tycha
Link to post
Share on other sites

...czlowiek na ktorego trawisz ktory sklada twojego sprzeta...

...to powinien go chociarz przetestowac...

A poza tym, kolega magg1o nie używa polskich znaków, nie lubi przecinków czy kropek, nie zaczyna zdania dużą literą.

Przeczytanie (i zrozumienie) jego postów to katorga :facepalm:

Edytowane przez drVanSteiner
Link to post
Share on other sites
 

A więc jak mogę się wypowiedzieć to chętnie coś dopowiem długo na forum już jestem , kiedyś używanie słów na Sb bez polskich znaków ż ś ć ł itp, było upominane a teraz ludzie piszą specjalnie znóf i inne gimbusiarskie teksty to jest koszmarne... dla mnie to powinno być upominane , dbajmy o polski język.

...i trochę przecinków brakuje ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

Batman: Argham Orygins
 

 

:D


 

 

Testy procesorow robi sie w miejscach tzw. procesorowych gdzie procesor zaczyna sie dlawic z tad takie wyniki wyzej

 

 

A grafa miejscami jest naprade ok a miejscami ochydna
 

 

 

A niwe skojażyłem nawet że tego jeszcze nie masz .Może lepiej załuż w zestawach max kwote którą ,asz na komputer to ci tam coś lepszego złożą
 
Link to post
Share on other sites

Mam pytanie czy podlaczenie komputera do 42 calowki jest rossodne oraz oplacalne

Podlaczenie komputera?

A masz specjalne laćki ATX?

 

I od razu drugi kwiatek:

do typowego zastosowania kompa nie ma sęsu ,za duży ekran żeby siedzieć 1m przed nim ! ew. tylko do filmów czy prezętacji oglądanych z większej odległości  

Edytowane przez Gornik Steve
Link to post
Share on other sites

 

 

potrzebuje teraz to kopić. Chciałem kopić samą kartę
 

 

 

Problemem jest nie włączający się system windows xp servise pack 2.
 

 

 

jak muwisz ze moze byc to biore
 

 

 

Nowaj masz tą bodę??

 

 

 

Nie miał bym życia już na forum po tym jak widzę jak wielbicie tą bodę
 

 Repa w MiTO :]


 

 

afery z przed kilku lat.
 

 

 

Dla sprawdzenia jak chłodzenie sobie radzi, bo z takim vcorejak masz to napisałem wyżj że jest nie ciekawie i bedziesz miał punkt odniesienia do mojego.

 

 

 

Jak bym to ujoł inaczej, dla cpu nie stanowi praoblemu przyu niskim vcore.
 

 

 

niechodzi o cene

 

 

 

no niewiem już sam
 
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Owszem - poprawność dość istotną kwestią jest. Ale primo: ja nie znajduję nigdy energii do wytykania błędów na forach, w komentarzach i esemesach; secundo: trzeba jednak zauważyć, że sam fakt, że ktoś stara się coś napisać jest w jakiś sposób pocieszający. Z całą pewnością nigdy w historii więcej się nie pisało, i to we wszystkich warstwach społ. Może jak ktoś trzynaście razy napisze: wziąść, to za czternastym w końcu się zorientuje, że powinien wpisać:wziąć?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

ja nie znajduję nigdy energii do wytykania błędów na forach, w komentarzach i esemesach
 

A Nowaj znajduje i chwała mu za to. Jak tu delikwent zajrzy to może weźmie sobie do serca to, że nabijają się z jego ortografii na forum.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...