Skocz do zawartości

Kierownica Logitech G25 - Rok gwarancji.


Recommended Posts

Jak w temacie.

Do sprzedania używana kiera Logitech G25.

Stan idealny.

Jedynie brak oryginalnego kartonu i dołączonych dokumentów.

Cena: 650zł (dla osób z forum wysyłka GRATIS).

 

Link do aukcji: URL

Link to post
Share on other sites

... Ja tam wole g25... Miałem ją 3 lata, g27 6 miesięcy i gdybym miał teraz wybrać to byłaby to ta pierwsza :) Pozdrawiam i polecam. Dodam, że w trakcie tych trzech lat kierownica była dość intesywnie użytkowana, czasami po kilka godzin dziennie. Oczywiście zdażało się, że leżała odłogiem nawet tydzień, ale nie zauważyłem żadnych zmian w pracy silnika, skrzyni czy pedałów więc nie wiem skąd tyle tych częstych napraw modelów g25 o których wspomniał na aukcji lukson, chętnie poznam jakieś szczegóły. Btw fajna zabawka zwłaszcza dla prawdziwych kierowców, co by mogło się wydawać dla większości dziwne, ale taka jest :P

Link to post
Share on other sites

Przez dwa lata naprawiłem łącznie ponad 150 kierownic z czego większość to właśnie G25.

Cena taka bo stan jak z salonu a do tego rok gwarancji.

Kup sobie taniej, zrób zdjęcia środka to powiem Ci po jakim czasie do mnie trafi.

Poza tym kierownica już sprzedana.

Jutro wystawiam kolejną sztukę.

Link to post
Share on other sites

Przez dwa lata naprawiłem łącznie ponad 150 kierownic z czego większość to właśnie G25.

Cena taka bo stan jak z salonu a do tego rok gwarancji.

Kup sobie taniej, zrób zdjęcia środka to powiem Ci po jakim czasie do mnie trafi.

Poza tym kierownica już sprzedana.

Jutro wystawiam kolejną sztukę.

 

Chłopie chyba miało być g27?

Link to post
Share on other sites

G27 było około 30szt.

Większość jest jeszcze na gwarancji dlatego ludzi odsyłałem do autoryzowanego serwisu logiszajsu.

Niemniej na aukcji pokazałem różnice między kierownicą używaną a kierownicą ode mnie.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...