Skocz do zawartości

Asus Maximus czy Gigabyte ?


Recommended Posts

Płyta główna : 1.Asus Maximus V GENE czy 2.Gigabyte GA-Z77X-UDH5 ja osobiście jestem bardziej za asusem ale pytam innych :P

Bierz Asusa. Produkty z serii ROG są najwyzszej jakosci. Osobiscie posiadam Crosshaira IV i płyta nie sprawia absolutnie zadnych problemow. Za to do gigabyte nie mam zaufania gdyz mialem kiedys problemy z płyta główna jak i karta graficzna tego producenta.

Link to post
Share on other sites

hmm.., procka czy innych podzespołów nie mam zamiaru kręcić do czerwoności, znowu zacząłem się wachać. Czy osoby które spaliły podzespoły BARDZO sprzęt podkręcały ?

 

i faktycznie, ta msi całkiem całkiem..

 

jeśli chodzi o design, to fajnie wypada ta AsrockEXTREME 6

 

wait..ale pierwsze pytanie. Czy ten Gigabyte się do czegoś nadaje ? Dużo osób ją polecało :]

Link to post
Share on other sites

hmm.., procka czy innych podzespołów nie mam zamiaru kręcić do czerwoności, znowu zacząłem się wachać. Czy osoby które spaliły podzespoły BARDZO sprzęt podkręcały ? i faktycznie, ta msi całkiem całkiem.. jeśli chodzi o design, to fajnie wypada ta AsrockEXTREME 6 wait..ale pierwsze pytanie. Czy ten Gigabyte się do czegoś nadaje ? Dużo osób ją polecało :]

Jestem pewien że jeśli wybierzesz Gigabyte GA-Z77X-UDH5 będziesz bardzo zadowolony ale czy jest sens dopłacać 140zł? Tak samo dobrze spisze się MSI Z77 GD65 jaki i ASRock Z77 Extreme6, tylko że ASRock ma duży minus u mnie ze względu na 2lata gwarancji :D

 

Sam posiadam ASRocka i nie narzekam :P

Link to post
Share on other sites

No to tak, jeśli chcesz kupić Ivy Bridge to wybór jest prosty, nie ma co przepłacać za super drogie płyty główne bo przyrost wydajności w postaci kilku lub kilkunastu MHz nie jest warty kilku set złotych więcej. Więc MSI Z77 GD65 lub ASRock Z77 Extreme6 będzie najlepszym wyborem.

 

Tutaj masz test płyt pod Ivy Bridge: http://www.purepc.pl/plyty_glowne/test_plyt_glownych_lga_1155_z_intel_z77_pod_ivy_bridge?page=0,16

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...