Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, jestem przy zmianie telefonu dotychczasowy to htc desire. Potrzebuje pomocy przy wyborze nowego. Interesuje mnie używany telefon do około 1k zł co polecane, ważne żeby miał minimum 8gb pamięci wewnętrznej, wejscie na karte sd tak abym mógł ja wyjąć bez wyłączenia telefonu(nie pod bateria) przedni aparat, w tej cenie to już jakiś z dwurdzeniowy procesorem, rozdzielczość ekranu nie mniejsza niż 540x960 co polecacie?

Link to post
Share on other sites

Czy to że karta nie jest wyjmowalna wyklucza dla Ciebie telefon i wolisz kupic cos gorszego ? Tylko pytam.

 

Z innych ciekawych to pozostaje wg mnie tylko htc evo 3d i p990 ale jak z kartą u nich to nie wiem :D

 

Ale pamietaj, i tak sgs2 jest z nich najlepszy :D

 

http://komorkomania.pl/2012/08/07/android-jelly-bean-dla-samsungow-galaxy-sii-siii-note-i-note-ii-juz-wkrotce

moze to Cie nakłoni, na lg bym nie liczył a i z htc nie jest to pewne :D

Link to post
Share on other sites

lumia 800 spoko telefon (sam siedze na wp) ale jednak troche wg mnie za droga ( mozesz miec te same bebechy w samsungu omni w), do tego telefony z wp nie maja zupelnie zlacza kart co mysle ze dla kolegi wyklucza ten telefon. Iphone 4 tez moim zdaniem za drogi.

Link to post
Share on other sites

Sam kiedyś myślałem nad Galaxy S Ad. Zdecydowałem jednak, z racji tego, że mój telefon ma zaledwie rok, że poczekam jeszcze jeden do końca umowy, a wtedy zgarnę sobie S II, S III albo One X, które przez ten rok stanieją :) Jeśli telefon ma być nowy, to tak jak mówi Mixtape, za tysiąc złotych go nie dostaniemy. Ode mnie nówki to S+, S Ad. Htc Desire C jeśli nie zależy ci na dużym ekranie, bardzo ładny telefonik i niedrogi :)

 

PS. Wiem, że było tam o używanych, ale ja jednak wole nowy sprzęt

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...