Skocz do zawartości

Ranking kart graficznych 4850


Recommended Posts

Witam czemu z rankingu kart graficznych http://www.benchmark.pl/strefa/ranking-kart-graficznych zniknęła karta 4850 ? została przeniesiona do prawej kolumny (karty bardzo stare)Jak można pominąć tak legendarną kartę która można zakupić nówkę sztukę na allegro, powinna pozostać w tabeli archiwalne i na rynku wtórnym.

Link to post
Share on other sites

Miałem zarówno Diamond Viper TNT 16MB jak i Diamond Viper TNT2 32MB. Jak w 1998 złożyłem kompa z Pentium 2 400Mhz, 128MB RAM'u, TNT, nagrywarką CD-R i dyskiem 10,2 GB to znajomi ustawiali się w kolejkę, żeby to cudo zobaczyć :D

Dzięki nagrywarce komp zwrócił się w 2-3 miesiące ;)

Link to post
Share on other sites

Jak można pominąć tak legendarną kartę

Cóż, znak czasu ;) choć moja jeszcze dobrze służy i pewnie jeszcze długo pociągnie.

 

Dzięki nagrywarce komp zwrócił się w 2-3 miesiące

haha, pamiętam te czasy. Na nagrywarkę wydałem ok.900zł wtedy :D Speed x2, chyba Mitsumi. Edytowane przez wormadam
Link to post
Share on other sites

Witam czemu z rankingu kart graficznych http://www.benchmark.pl/strefa/ranking-kart-graficznych zniknęła karta 4850 ? została przeniesiona do prawej kolumny (karty bardzo stare)Jak można pominąć tak legendarną kartę która można zakupić nówkę sztukę na allegro, powinna pozostać w tabeli archiwalne i na rynku wtórnym.

No cóż, ta karta ma już swoje lata. Od premiery bodajże w 2008 roku, zdążyły już się ukazać 3 serie Radków, a nawet zmieniła się nazwa producenta od tego czasu :)

Swoją drogą ja nadal siedzę na Radku HD 2400 :P

Link to post
Share on other sites

Na nagrywarkę wydałem ok.900zł wtedy

To musiało być już jakoś ok 1999-2000. roku. W 98 za nagrywarkę BTC (któż jeszcze pamięta tę badziewną firmę ?!) zabuliłem ponad 1,5 tysiąca, a była najtańszą na rynku. Prędkość 2-2-6, bez burn-proof'a, co trzecia-czwarta płyta lądowała w koszu z powodu zapełnienia bufora :/

Link to post
Share on other sites

Miałem zarówno Diamond Viper TNT 16MB jak i Diamond Viper TNT2 32MB. Jak w 1998 złożyłem kompa z Pentium 2 400Mhz, 128MB RAM'u, TNT, nagrywarką CD-R i dyskiem 10,2 GB to znajomi ustawiali się w kolejkę, żeby to cudo zobaczyć

Ja skladalem kompa w 1999 roku - Pentium II 350,64 MB RAM,Riva 128 4 MB + VooDoo 2 12 MB, dysk Seagate 3.2 GB :)

Jechalem na nim jeszcze potem przez okolo 10 lat :)

Wymienilem dysk twardy,plyte glowną (uszkodzila sie),dokupilem ramu i zmienilem grafike.

Link to post
Share on other sites

Ja skladalem kompa w 1999 roku - Pentium II 350,64 MB RAM,Riva 128 4 MB + VooDoo 2 12 MB, dysk Seagate 3.2 GB Jechalem na nim jeszcze potem przez okolo 10 lat

Ja swojego modernizowałem praktycznie na bieżąco. Zarabiał na siebie tyle, że będąc w liceum nie byłem fizycznie w stanie wszystkiego przeimprezować. Po P2-400MHZ szybko przesiadłem się na Pentium 3-700MHZ i GeForce 2GTS. Następnie P4-2,4GHz i GF 4Ti-4600.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...