Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

Odświeżam, haha!

 

http://cdn.idigitaltimes.com/data/images/full/2013/02/15/5709-call-of-duty-modern-warfare-4.jpg

http://www.modernwar.pl/images/stories/2013/call-of-duty-2013-teaser-poster.png

Grę robi Neversoft - już to potwierdzili na swojej stronie, być może we współpracy z jakimś innym studiem. Ciekawy jest podpis na drugim plakacie (Get ready to back to basics?) Jak się nie mylę to znaczy (Czy jesteś gotów wrócić do podstaw?) chyba ;D Pierwszy plakat wyglądający trochę na fake, pokazuje futurystyczne klimaty (tak jak mw3), zaś ten drugi wg mnie przedstawia nawet przeszłość i śmiem twierdzić, że będziemy grać Pricem, a wydarzenia będą miały miejsce przed pierwszym MW. Ale wiadomo, ja tylko tak przypuszczam ;P



Ekrany doczytywania w trybie multi to swoiste mini-gierki. Na przykład zjazd na linie z helikoptera czy szturmowanie budynku przez okna.

A to ciekawe.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Rok temu bym się zgodził, ale w teraz to już to stwierdzenie można odstawić. Nowy silnik graficzny to już coś, co sprawia, że będzie jakaś świeżość. Premiera też na nextgeny, więc mam nadzieję, że grafika będzie mocna.

 

Znowu robi infinity ward. Skoro to o duchach to pewno jakaś drużyna w tych maskach i działania po cichu.

Link to post
Share on other sites

To twoje zdanie, ale i tak o nic nie oparte. Jedyne co wiadomo to, że będzie nowa grafika.

 

Jak będzie oparte na CryEngine i zrobione przez twórców Battlefielda to nadal odgrzewany kotlet? :D



btw. Na Youtube zniknęły łapki w dół dla tego zwiastuna. Activision ma dosyć hejtu? :D

Link to post
Share on other sites

Dla mnie ta seria skończyła się na Cod4 . Potem mw2 już słabszy ale dalej grywalny ( prócz tuby i one men army ) , następnie BO bardzo dobra część coda , następnie mw3 o którym nawet się nie wypowiadam i BO2 największe gó**o tego świata . Robertowi bowlingowi należą się gratulacje za spieprzenie serii .

Link to post
Share on other sites

To nie jego wina, tylko amerykańskich bachorów. Activision widzi, że jak wprowadza te wszystkie płatne dodatki, to nawet jak cały świat hejtuje, to i tak te bachory kupują i kasa leci, a nie będą sobie zawracać głowy hejtem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

A ja myśle że pociągną jeszcze na starym silniku kolejne odgrzewane kotlety z kolejnymi płatnymi dlc zawierającymi 4-5 mapek tylko i płatnymi skinami na broń oraz dodatkowymi slotami na uzbrojenie za kolejne 2dolary jak wielbiłem call of duty kiedyś tak dziś jestem zniesmaczony. Mam do siebie żal ze kupiłem black ops 2. Dopiero teraz z braku innych pozycji zaczynam w niego grać a zakupiłem te grę chyba tydzień po premierze

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...

Chyba nie ma sensu tworzyć tematu pod PC. 

 

Wymagania:

Minimum System Requirements
 
- OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit
- CPU: Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHZ / AMD Phenom X3 8750 2.4 GHZ or better
- RAM: 6 GB RAM
- HDD: 50 GB HD space
- Video: NVIDIA GeForce GTX 550 Ti / ATI Radeon HD 5870 or better
- Sound: DirectX Compatible Sound Card
- DirectX: 11
- Internet: Broadband connection and service required for Multiplayer Connectivity. Internet connection required for activation.
 
 
Recommended System Requirements
 
- Video: NVIDIA GeForce GTX 780

http://www.geforce.com/games-applications/pc-games/call-of-duty-ghosts/system-requirements

 

Dzisiaj mamy prima aprilis czy jak?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja swoją karierę puki co zakończyłem na MW3. Oczywiście mówię o multi na PC bo tylko to się liczy dla mnie

MW - bajka

MW2- nie najgorzej- trochę osiągnąłem

BO- tu dużo ludzi powie lipa (problemy z fps na słabych prockach). A dla mnie super. Max prestiż i w ogóle fajny klimat grania z ludźmi na tych samych serwerach,  którzy cię znają po nicku. 90 % grania w s&d HC

MW3- już do gdzieś widziałem, chociaż klasy ciekawsze. Pogrywam czasami ze znajomymi.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Te wymagania mnie dziwią. BF4 wygląda prawie fotorealistycznie, a ma mniejsze niż CoD które nie wygląda najlepiej. Jest różnica ale nie aż taka wielka. To znaczy wielka dla CoD mała dla pozostałych gier.  

PS. Co tam waży aż 50 GB? Tekstury w rozdzielczości 800x600 px? 

Zapewne jakieś filmy, może muzyka. Sama gra raczej nie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...