Skocz do zawartości

Allegro - zapłaciłem 2 razy :(


Recommended Posts

Witam serdecznie!

Zakupiłem coś wczoraj (niedziela) na allegro za kwotę 105 zł, jako że mój bank nie księguje w niedziele, status wpłaty był "Rozpoczęta", aż do dzisiaj.. Dziś postanowiłem, że anuluję wpłatę i zapłacę ponownie. Zrobiłem tak, status zmienił się na anulowana, zapłaciłem ponownie, status zmienił się na "Zakończona" - czyli pieniążki doszły. Potem loguję się na stronę mojego banku, a tam w historii - 2 x 105 zł... WTF? Przecież anulowałem wpłatę z niedzieli i zmieniła ona status na "Anulowana".. Co o tym myślicie? Co mam robić? Czekać czy pisać do allegro?

 

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam. Michał

Link to post
Share on other sites

I po co to robiłeś nie mogłeś poczekac chyba logiczne że w niedziele nie wyjdzie.... Masz nauczke na przyszłośc

wniosłeś coś do tematu ? nie , więc wyjdź stąd .akurat ty w kwestii sprzedawania na allegro i zwracania pieniedzy nie powinieneś mieć tutaj nic do powiedzenia

http://forum.benchmark.pl/topic/53686-nie-daj-sie-naciagnac-na-forum-kubaziom73/

zobacz to , może pomoże

http://allegro.pl/help_item.php?zoom=N&item=2094

 

najlepiej napisz do sprzedającego, że wpłaciłeś mu podwójnie i jeżeli otrzymał 2 razy tą samą kwote to prosisz go o zwrot pieniedzy . i przy okazji możesz napisać do allegro czy w takiej sytuacji pieniądze zostaną zwrócone na konto allegro lub bankowe czy otrzyma je sprzedający

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

OKEJ, problem został rozwiązany :) Po prostu należało trochę poczekać, aby transakcja "Anulowana" zmieniła się na "Odrzuconą" - wtedy pieniądze idą na moje konto PayU, a potem zlecam ich wypłatę na moje konto bankowe. Dzięki wszystkim co chociaż starali się pomóc w temacie :) Łapcie ++ :) Pozdro

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...