Skocz do zawartości

Firma MSI - jakość wykonania kart graficznych


Recommended Posts

Witam Mam prostę pytanie do ludzi którzy się obracają w temacie,

Mianowicie chciałem zapytać o Firmę MSI jako wydawca kart graficznych ?

Jak sie sprawują i czy mozna je kupić bez stresów.

 

Proszę o szybką odpowiedz :P Piszę bo mam dostępną karte graficzną tylko tej firmy z tego modelu co chcę ;/ i czy mogę kupić tej firmy :):wariat::sciana::cry:

Link to post
Share on other sites

Jaki model? Najlepiej podaj parametry :wariat:

Moje doświadczenie z firmą MSI miało miejsce przy karcie graficznej 7600GS. Model ten wyjątkowo dobrze się kręcił (GPU z 400 MHz na 580 MHz), jednak chłodzenie miał dość kiepskie. Jeśli chodzi o mnie to nie mam zastrzeżeń, choć mając wybór (Ty niestety nie masz) wybrałbym inną firmę (np. Asus, HIS, Sapphire)

Link to post
Share on other sites

Na dzień dzisiejszy nie ma znaczenie co to za firma bo wszystkie karty są wykonane wg. zaleceń producenta (tzw. model referencyjny) więc kartę kup najtańszą lub z najlepszym wyposażeniem.

 

MSI w ciągu ostatnich 2 lat znacząco poprawiło jakość swoich produktów.

Link to post
Share on other sites

Tak jak powiedzieli koledzy wyżej. Póki nowe radeony wychodzą tylko jako referenty, nie ma co się przejmować producentem.

W testach te referencyjne chłodzenie zbiera dobre oceny, więc można śmiało brać.

 

Ja miałem w historii parę produktów MSI i nigdy nie narzekałem. Myślę że to firma którą można już postawić w jednym szeregu z Asusem i Gigabyte.

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się. Jak zauważył kubbak, MSI rzeczywiście podniosło swoje loty. I śmiało może stawać w szeregu z ASUS czy też GIGABYTE. Choć do dziś serwisując płyty główne z GIGABYTE mam najczęściej do czynienia. Nie oznacza to, że ich jest najwięcej.

Bierz MSI. TO dobry wybór.

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Ja miałem w historii parę produktów MSI i nigdy nie narzekałem

To tak na koniec dodam że w ubiegłym roku miałem lapka MSI GX600 EXTREME.

Po dwóch dniach padł touchpad,ale na reklamację go nie oddałem bo akurat rozkoszowałem się graniem w crysisa.Po okolo 8 miesiącach laptop nagrzewał się do 105 stopni i się wyłączał,w środku coś odpadło i latało jak w grzechotce-kompletny wrak.

Jedyny serwis MSI w polsce jest we wrocławiu,ale muszę powiedzieć że solidny.Nie robili najmniejszych problemów,zrobili lapka i odesłali kurierem na swój koszt.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...