Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jaką płytę polecicie pod Intela Core i3 2120, chcę aby płyta była w miarę tania, miała złącze SATA III oraz jakieś wyjście USB 3.0 w przyszłości może się przydać. Jak jest z formatem płyt czy nie ma różnicy czy płyta ATX czy mATX jednak bardziej skłaniałbym się do ATX jakoś nie mam zaufania do płyt które są takie malutkie, jednak prosiłbym o podanie czym się różnią płyty ATX od mATX i czy warto brać ATX

Spodobała mi się taka płyta co o niej sądzicie jednak jest troche kosztowna :/

Link to post
Share on other sites

Jeśli nie będziesz w przyszłości wymieniał procesora to ta wystarczy :

MSI B75A-G43 Intel B75 LGA1155 275zł

 

a jeśli byś wymieniał procesor na np. i5 2500k to ta :

Asrock P67 PRO3 (B3) Intel P67 LGA1155 333zł

 

Najtańsze jakie znalazłem . Posiadają SATA lll i USB 3.0 ,ATX się różni od mATX tym że jest większy i zazwyczaj ma lepszą sekcję zasilania (Zależy jaką się płytę porównuje )

Link to post
Share on other sites

a jeśli byś wymieniał procesor na np. i5 2500k to ta : Asrock P67 PRO3 (B3) Intel P67 LGA1155 333zł Najtańsze jakie znalazłem . Posiadają SATA lll i USB 3.0 ,ATX się różni od mATX tym że jest większy i zazwyczaj ma lepszą sekcję zasilania (Zależy jaką się płytę porównuje )

przeciez ten 2500k tez pojdzie na tej MSI. sam sie nad ta plyta zastanawiam bo jako chyba jedyna sposrod plyt na b75 ma zalozone chlodzenie na sekcje zasilania. inni produceni nie maja takiego rarytasu :) do tego 36mies gwarancji.

Link to post
Share on other sites

Adonim85 przecież napisałem wyżej tą płytę główną ;) Jeśli sugerujesz się tamtymi płytami z chipsetami bez podkręcania cpu to bierz tą co podałem MSI B75A-G43 Intel B75 LGA1155 275zł

A ja potwierdziłęm twój wybór.

 

Zresztą każda na B75 będzie tu ok - Gigabyte MSI lub ASRock.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...