Skocz do zawartości

Nie wyświetla w profilu konkursu, w którym wziąłem udział


Recommended Posts

Cześć, wziąłem udział w konkursie, w którym do wygrania jest płyta głowna, lecz dzisiaj zauważyłem, że w moim profilu, w zakładce "Konkursy" nie ma tego zanotowanego, a 2 inne konkursy owszem. Czy powinienem się tym martwić ?

Link to post
Share on other sites

Hehe nowy użytkownik, a już chce wygrywać :D

 

No cóż - szanse na zwycięstwo masz pewnie 10x większe niż choćby ja, ponieważ redakcja lubi nagradzać nowicjuszy.

Popatrz na stronę konkursu - masz tam zapisane swoje odpowiedzi? Jeśli tak to nie masz się czym martwić ;)

 

BTW jakby nie było ja mam w profilu zapisany link z "Konkurs Gigabyte - wygraj płytę główną"

Link to post
Share on other sites

No cóż - szanse na zwycięstwo masz pewnie 10x większe niż choćby ja

Możemy zrobić specjalny konkurs z wyjątkową nagrodą dla takiego "doświadczonego" usera jak Ty. Zresztą tą nagrodę już miałeś (o ile mnie pamięć nie myli dożywotnią).
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

@Kuba:

hmmm, jeśli błyskawica miał dożywotnią nagrodę forum, a mu ją odebrano to o ile pamięć starego dziada nie myli -- coś z tym chyba kiedyś zrobiłem :ups:

 

Dajcie spokój Błyskawicy -- poprawił się chłopak, pisze coraz lepsze komentarze -- dorasta :) Jeśli jednak coś przeskrobie -- cóż, trzeba delikatnie userowi na forum to wytknąć :)

 

//pozdrawiam

 

e:

ja już nie pamiętam co z tą ewentualną nagrodą było :/ -- stare dzieje

Link to post
Share on other sites

Przecież jeszcze niedawno był temat o jakimś "dożywociu", które trwa nadal (mimo, że ten "szczęściarz" dostał go bardzo dawno temu) i nawet referendum na niewiele sie zdało. Cóż, nie wiem czym on sobie zasłużył, ale... kubbak powinien sam sobie dać bana za posty, które nic nie wnoszą do tematu (jednym słowem SPAM) :D

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

he he -- modom wypada więcej -- nawet jak czasem nie wnosi to do tematu, a kierowane jest celem upomnienia, zwrócenia uwagi na coś lub komuś -- poza tym Kuba to bardzo dobry zielony ufoludek (ups, znaczy mod ;) )

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...