Skocz do zawartości

Obudowa do 450 zł


Recommended Posts

Witam. Chciałbym kupić obudowę do komputera do 450 zł. Musi mieć : Rewelacyjna wentylacja ( to na pierwszym miejscu ) Dobre filtry przeciwkurzowy A obudowa ma być bardzo solidna Ze stali lub z aluminium Pozdrawiam !!!

A ja od siebie polecam obudowe SilentiumPC Regnum L50.

Jest to obudowa bardzo funkcjonalna i do tego w miare tania.

 

Link:

http://www.morele.ne...silacza-426471/

 

dodam ze genialnie rozwiazano filtry przeciwkurzowe. Mozna je jednym ruchem odpiac i przeczyscic. Przy czym filtr to nie tylko siatka ale pod siatka cos w rodzaju gabki.

Naprawde zdaje egzamin. Montarz napedow, prowadzenie kabli, otwory do chlodzenia wodnego. A jak sie uprzec to mozna zamontowac nawet 8 wentylatorow 120mm. Buda ma wszystko to co posiadaja modele dwa razy drozsze.

Edytowane przez chaker24
Link to post
Share on other sites

A ja od siebie polecam obudowe SilentiumPC Regnum L50. Jest to obudowa bardzo funkcjonalna i do tego w miare tania. Link: http://www.morele.ne...silacza-426471/ dodam ze genialnie rozwiazano filtry przeciwkurzowe. Mozna je jednym ruchem odpiac i przeczyscic. Przy czym filtr to nie tylko siatka ale pod siatka cos w rodzaju gabki. Naprawde zdaje egzamin. Montarz napedow, prowadzenie kabli, otwory do chlodzenia wodnego. A jak sie uprzec to mozna zamontowac nawet 8 wentylatorow 120mm. Buda ma wszystko to co posiadaja modele dwa razy drozsze.

Tu bym się sprzeczał, bo już Fractal Arc Midi Tower jest lepszą obudową. Z tymi filtrami też nie bądź taki pewien ;).

Link to post
Share on other sites

Tu bym się sprzeczał, bo już Fractal Arc Midi Tower jest lepszą obudową. Z tymi filtrami też nie bądź taki pewien ;).

Tak sie składa ze sam mam Regnum L50 i filtry spisuja sie bardzo dobrze. Poza tym tak jak kolega wyzej napisal Factal jest ponad 100zl drozsza. No i mi sie na przyklad buda o ktorej piszesz nie podoba - rzecz gustu. :D

W regnum za 310zl masz wszystko co ma Fractal Arc Midi Tower a sporo zlotowek w kieszeni zostaje.

Link to post
Share on other sites

Tak sie składa ze sam mam Regnum L50 i filtry spisuja sie bardzo dobrze. Poza tym tak jak kolega wyzej napisal Factal jest ponad 100zl drozsza. No i mi sie na przyklad buda o ktorej piszesz nie podoba - rzecz gustu. :D

W regnum za 310zl masz wszystko co ma Fractal Arc Midi Tower a sporo zlotowek w kieszeni zostaje.

 

ARC ma grubszą blachę, jest szersza , można w niej zamatować LC, lepiej spasowana, ma wyciągane kosze na dyski i znajdzie się jeszcze parę różnic Edytowane przez kubapomocny15
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

ARC ma grubszą blachę, jest szersza , można w niej zamatować LC, lepiej spasowana, ma wyciągane kosze na dyski i znajdzie się jeszcze parę różnic

Nie bede sie rozdrabnial na temat wymiarow budy bo kazda konstrukcja rzadzi sie swoimi prawami. Jedne sa wezsze ale wyzsze drugie nizsze ale szersze. Niemniej jednak LC to i w regnum zainstalujesz - buda jest do tego przystosowana. Wogole to regnum to chyba na oczy nie widziales :D. Tak sie składa ze tez ma wyciagane jednoczesciowe sanki na dyski. Bardzo intuicyjne zatrzaski na napedy 5.25, zdejmowane filtry praktycznie na wszystkich otworach budy - nawet na bocznej sciance. Co - ty rzucasz komputerem ze musisz miec pancerne blachy :P Przypominam ze doplacasz za te grubsze blachy i szersza obudowe ponad 100zł, bo przestronnosc, przewiewnosc i praktycznosc to w regnum jest taka sama jak w budach nawet dwa razy drozszych. Do spasowania tez nie mozna sie przyczepic. No ale jak ktos chce miec pancernik na biurku to ja w to nie wnikam. Inna sprawa czy buda sie nabywcy podoba czy nie. Wszak o gustach sie nie dyskutuje. Ale bez sensu jak ktos krytykuje produkt na oczy go nie widzac. Zdjęcia to nie to samo - nie wylapiesz wszystkich szczegolow. Chetnie bym ci pokazał nienaganne wnetrze mojego kompa to moze bys niedowiarku uwierzyl ze mozna tanio i dobrze :) Choc prawda jest ze jak kazdy produkt i regnum ma kilka drobnych wad.

Link to post
Share on other sites

Tak sie składa ze sam mam Regnum L50 i filtry spisuja sie bardzo dobrze. Poza tym tak jak kolega wyzej napisal Factal jest ponad 100zl drozsza. No i mi sie na przyklad buda o ktorej piszesz nie podoba - rzecz gustu. :D W regnum za 310zl masz wszystko co ma Fractal Arc Midi Tower a sporo zlotowek w kieszeni zostaje.

Chciałem to co kuba napisać, ale mnie ubiegł :). Tak ci się zdaje, że ma "wszystko" co fractal. Jakby miała wszystko, to by i fractal nie miał takiej ceny.

 

 

@up

Tobie to samo polecam. Pewnie nie miałeś styczności z fractalem, a się wypowiadasz. Kolejny koleś, który nie przyzna, że inna obudowa jest lepsza i zły produkt kupił (może zły źle powiedziane). Zaraz zaczniesz wymieniać jaki to regnum nie jest lepszy, lub równy od obudów o 400 złotych droższych. Czekamy.

Edytowane przez Dip79
Link to post
Share on other sites

Chciałem to co kuba napisać, ale mnie ubiegł :). Tak ci się zdaje, że ma "wszystko" co fractal. Jakby miała wszystko, to by i fractal nie miał takiej ceny. @up Tobie to samo polecam. Pewnie nie miałeś styczności z fractalem, a się wypowiadasz. Kolejny koleś, który nie przyzna, że inna obudowa jest lepsza i zły produkt kupił (może zły źle powiedziane). Zaraz zaczniesz wymieniać jaki to regnum nie jest lepszy, lub równy od obudów o 400 złotych droższych. Czekamy.

Niekoniecznie - czasami doplaca sie poprostu za marke lub tzw podatek od nowosci i nie zawsze dany produkt musi byc lepszy od czegos tanszego. Osobiscie oceniajac zdjecia Fractala nie widze zeby miala cos lepszego niz regnum zeby cena byla az o tyle wyzsza. Natomias nie widzialem budy na oczy w zwiazku z tym jakos specjalnie jej nie bede krytykował.

 

Moze lepiej nie wnikac w szczegoly dlatego ze nie widzialem fractala w realu i powinienem sam siebie tez posłuchac :) Regnum nie jest zla i napisalem przeciez ze ma swoje wady jak kazdy produkt. Niemniej jednak warto wziac pod uwage. Inna sprawa ze na przyklad mi ARC sie zwyczajnie nie podoba, tak samo jak regnum komus innemu tez moze sie nie podobac.

Edytowane przez chaker24
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...