Skocz do zawartości

Płyta główna z podstawką 1155


Recommended Posts

Witam ,

w najbliższym czasie mam zamiar zmieniać gruntownie bebechy swojej pralko-suszarki. Jako że stara płyta

ma podstawkę pod AM3 , postanowiłem że zacznę właśnie od jej zmiany . Oglądałem tu i tam i zastanawiam się nad modelami :

A)

Intel DZ77GA-70K (

http://www.morele.ne...z77ga70k-471800)

B)AsRock Z77 Professional (http://www.morele.ne...ofessional-464636)

Jako że płyty są dość podobne do siebie w kwestii ceny , a mnie nie chce się dokładnie porównywać każdego detalu - proszę starszych i bardziej doświadczonych w tym temacie o pomoc . Która się bardziej opłaca ? Jeśli to ważne, prockiem będzie prawdopodobnie i7 3770k lub i7 3820 ( ale bardziej prawdopodobne że ten pierwszy ) . Z góry wielkie dzięki za pomoc .

Link to post
Share on other sites

Stary komp był za 3 tys, w części włożę trochu więcej . Zmieniam jeszcze tylko kartę graficzną i właśnie ten procesor . Dysk 1tb przez 1 rok został zapełniony w 11% . Chłodzenie wodne - dość przeciętne ale nie narzekam . 8 RAM i na razie i w przyszłości nie będę zmieniał ( no bo i po co ? ) . Komputer ma być nastawiony głownie na wydajność w grach typu fps , możliwe że także do obróbki filmów .

Link to post
Share on other sites

Bugahah . Po pierwsze :

A) Zapomniałem dodać na końcu , JAK KTOŚ SIĘ NIE ZNA TO SIĘ PROSZĘ NIE WYPOWIADAĆ

B) Pytam się odnośnie płyty głównej , a nie procesora , 2500k mnie nie interesuje

C) O kasę się nie martwię

D) Wciąż nie uzyskałem odpowiedzi

E) Niektórzy , z lekcji Polskiego , nauczyli się , że w zdaniu powinno się stawiać przecinki

F) "możliwie" POLSKI JĘZYK , TRUDNA JĘZYK ?

Edytowane przez SamWit
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...