Skocz do zawartości

8800gt i problem z gamer hudem


Recommended Posts

witam , posiadam kartę gv-nx88t512hp rev.1.0 , mam pytanie czy znane są firmie problemy tych kart z działaniem gamer hud 2.31? . mianowicie problem polega na tym że jakiś czas temu zainstalowałem tą wersję programu i zaczeły się problemy z ,,kartą,, konkretnie w grze ,,crysis,, po kilku kilkunastu minatach gra ,,stawała,, żeby po chwili pokazywały sie poteżne artefakty zniekcałcenia obrazu itp , oczywiście nie podejżewałem gamer huda ,po kilku domowych testach wysłałem kartę do serwisu gdzie po dwóch tygodniach przyszła z opisem że usterki nie stwierdzono, szczerze mówiąc nie wierząć serwisowi zawiozłem komputer do sklepu serwisu w mojej miejscowości , faktycznie karta w innym kompie spisywała sie bez zarzutu wiec wzięto sie za mój komputer , sprawdzono wszystko od zasilacza pamieci wszystkiego co można było sprawdzić , odinstalowano zainstalowano sterowniki to samo z grą w koncu na samym koncu wyrzucono wspomnianego gemer huda i jak ręką odjął , wspomniana gra chodzi bez problemu, a zatem pytanie czy jest to nagminny problem czy mimo wszystko jest to problem mojej karty , tym bardziej że czytałem że ta wersja poprawia stabilność karty i ogólne działanie karty, program oczywiscie z ciągniety ze strony gigabyte od konkretnego modelu po konkretny system :) z góry dziekuje za odpowiedz i serdecznie pozdrawiam :wariat:

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

bardzo mocno dziekuje za odpowiedz,jesli chodzi o gamer huda to ,,konflikt,, jest na każdym, po prostu go odinstalowałem i niema problemu , karta bez programu zmienia takty i jest oki ,karty nie podkręcam to tym bardziej,chodziło mi tylko o to czy karta nie jest ,,uszkodzona,, teraz wiem że nie jest :D jeszcze raz mocno dziękuje i serdecznie pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...