Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzień dobry.

 

Chciałem dopisać się do innych postów ale mam obawy,że wątek zagubiłby się w gąszczu innych.

 

Czas na nowy komputer i sobie wymyśliłem coś na bazie GTX 580 lub 7970 i procesor i7 3770K.

 

Wkrótce mam zamiar zakupić TV 46'' i ma mi on służyć do gier i filmów w BR.

 

Czy do takiego przeznaczenia w zupełności wystarczy i5 2500K, czy faktycznie nie skąpić i wybrać i7 3770K? Niechcę kompromisów, bo na te szedłem wcześniej przy zakupie obencego komputera.

 

Chcę grać ze spokojem na FullHD na tym TV i oglądać filmy BR bez "ścinek".

 

Proszę Was, bo macie wiedzę w tej materii napewno większą niż ja. Który procesor do tego kolosa i ewentualnie płytę?

 

P.s.

Procesor ( ok 1400-1500zł)

Płyta (max 500zł)

 

P.s.2

 

Czy podłączając TV do komputera, będzie można na TV wyświetlić film dla kogoś i jednocześnie grać sobie na monitorze? Czy zbytnio nie obciąży,a tym samym czy nie straci się na jakości jednego,czy drugiego?

 

Pozdrawiam - "świeżak"

Link to post
Share on other sites

"drogi" procesor

Nigdzie tak nie napisal.

 

Co do autora, i5 2500K spokojnie starczy.

 

Co do filmu, zalezy od posiadanej karty graficznej, oraz od aplikacji.

W niektorych przypadkach da sie tak to zrealizowac, w innych trzeba gre odpalac w trybie okienkowym, aby reszta ekranow sie nie "wyczarnila"

Link to post
Share on other sites

Troszke mnie zasmuciliscie, ze nikle szanse na granie i ogladane jednoczesne na minitorze i TV.

 

Co do i5, podszedłem do tego tak, ze nie bede juz oszczedzal i lepiej dolozyc te 300zl i miec i7 ale skoro uwazacie,ze i7 bedzie za duzo na gry i filmy na 46", to faktycznie wybiore i5.

Dziekuje za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...