Skocz do zawartości

Kupię części do komputera!


Recommended Posts

Witam!

 

Jak w temacie poszukuje części do komputera głównie na gwarancji (mogą być używane). Mój budżet jest nieduży (poniżej 1000zł), więc proszę podawać jak najtańsze oferty. Co mnie interesuje:

 

- Procesor Intel Celeron G530, G540, G550 i tym podobne,

 

- płyta główna Socket 1155,

 

- karta graficzna od HD4850 oraz lepsze,

 

- pamięć RAM DDR3 1 lub 2 kości,

 

- dysk SATA,

 

- zasilacz,

 

- nagrywarkę SATA DVD,

 

- obudowa.

 

 

 

Dla bezpieczeństwa preferuję dokonania transakcji przez Allegro. Proszę kontaktować się z każdą ofertą:

 

Email: grzesiek96czh@o2.pl

Gadu-Gadu: 12290051 (proszę pisać nawet jeżeli będę niedostępny)

Forum oraz PW

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Grzesiex
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Przepraszam że tak robie ale zależy mi na szybkim zdobyciu pieniędzy. Chciałbym ją jak najszybciej sprzedać bo za 8 dni jade na obóz, tuż przed rokiem szkolnym i potrzebowałbym tych pieniędzy na zakupienie pewnej rzeczy która dostępna jest tylko w tamtym miejscu gdzie jest obóz.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam!

 

Jak w temacie poszukuje części do komputera głównie na gwarancji (mogą być używane). Mój budżet jest nieduży (poniżej 1000zł), więc proszę podawać jak najtańsze oferty. Co mnie interesuje:

 

- Procesor Intel Celeron G530, G540, G550 i tym podobne,

 

- płyta główna Socket 1155,

 

- karta graficzna od HD4850 oraz lepsze,

 

- pamięć RAM DDR3 1 lub 2 kości,

 

- dysk SATA,

 

- zasilacz,

 

- nagrywarkę SATA DVD,

 

- obudowa.

 

 

 

Dla bezpieczeństwa preferuję dokonania transakcji przez Allegro. Proszę kontaktować się z każdą ofertą:

 

Email: grzesiek96czh@o2.pl

Gadu-Gadu: 12290051 (proszę pisać nawet jeżeli będę niedostępny)

Forum oraz PW

 

Pozdrawiam!

 

hej, mam radeona hd5870 2gb eyefinity jeszcze ok rok gwarancji za 600zł - stan idealny

Link to post
Share on other sites

Jesli wciąz jest zainteresowanie autora - E8400 (chłodzenie, nic poza tym), Foxconn P35A (niby BOX, ale nieoryginalne pudełko, bez blaszki na tył), 2GB DDR2 Partiot 800MHz CL5 (radiatorek) i/lub GEIL BlackDragon 800MHz CL5 2x2GB - z pierwszym RAMem 400zł do negocjacji, z drugim 500, wszystko w kupie za 580zł z wliczoną wysyłką - mogę dorzucić dysk 160GB za 80zł i nagrywarkę na ATA, w pełni sprawną za 30zł. Oczywiście wszystko do negocjacji. Jak bierzesz wszyściutko to za 660zł puszczę. Do tego tylko buda, zasiłka i grafa (Elitka używka >100zł, chief 500W ~120zł, HD4850 GDDR5 nówka 270zł) Nic nie kręcone, jestem drugim właścicielem, więcej info i focie na PW.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...