Skocz do zawartości

Windows 7 i ściny!


Recommended Posts

Witam.niedawno zainstalowalem sobie windowsa 7.wszystko ładnie śmiga ale gry np.far cry 2,cod5,4,stalker clear sky strasznie się tną!na xp z moim kompem chodzą na full detalach bez przycinek a teraz?wszystko ścina na średnich!instalacja dx 10 i 9 nic niedala,wszystkie stery wgrane...co robic?i jeszcze jedno-od czasu do czasu pojawia sie podczas pracy tło niebieskie i napisy dziwne a w nich,,ZRZUCANIE PAMIĘCI FIZYCZNEJ'' co robić?moj komp to:

RAM OCZ REAPER 2X1GB DDR2 1066MHZ

PROC:CORE2DUO E4600 2.5Ghz po lekkim OC

K.GRAF:GeForce CALIBRE GTS 250 512 MB RAM DDR3.

ZASILACZ 500W.

Co może być powodem tego ,,czegoś''?

Link to post
Share on other sites

Mam podobny problem co autor tematu, tylko ze ja nie mam problemow z wydajnoscią. Reinstall systemu nie pomogl, na 32 bitowej i 64 bitowej 7-ce to samo, tzn ten sam blue screen i zrzucanie ppamieci o pop chwili restart. Mysle ze to nie wina braku pamieci, przeciez mam 4gb. Jakies inne pomysly ?

Link to post
Share on other sites

System wykrywa krytyczny błąd i pojawia się "blue screen" (tzn. BSOD). Ponieważ w opcjach systemowych (w XP w Panelu Sterowania w System, Advanced, Startup and Recovery, Settings) jest ustawione, żeby zrobił zrzut pamięci i restart, to tak robi. Jeżeli pojawia Ci się to w 2 systemach, albo dodałeś ostatnio jakieś urządzenie (i np. jego sterowniki są błędne) albo Twoj sprzet zaczyna sypać błędami (np. masz uszkodzony RAM albo coś się przegrzewa). Nakaż systemowi, żeby się automatycznie nie restartował, zobacz co dokładnie pisze (chodzi o numer kodu błędu: taki ciąg cyferek "0xaaaaaaaa (0xbbbbbbbb 0xcccccccc....") i na tej podstawie szukając w goglach dojdziesz co się dzieje...

Link to post
Share on other sites

tracer hhighlander.przed chwila spalil mi sie kabel od zasilacza do dvd zasilajacy.pierwsze byl nieprzyjemny zapach a potem ogien.caly sfajczony xD czego to wina? tez procka czy jak? :oops:

(ciekawe czy dvd tez sie spalilo)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...