Skocz do zawartości

Kiedy ta premiera GTX 660???


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Na agito za 1370zł. Odebrałem osobiscie i zero dodatkowych kosztów. Gwarancja na 3lata i jestem szczęśliwy bo niejeden za większe pieniądze będzie brał 7870. Polecam Sapphira 7950 na dużej promocji jest teraz.

A co do GTX660, to ma być między 13 a 19 sierpnia.

Edytowane przez Szyszak
Link to post
Share on other sites

Najnowsze plotki mówią o 16 sierpnia i plotka mówi dalej ze 660 Ti ma mieć 1,366 cudów, pracować z zegarem 915 MHz a w boscie 980 MHz. Ilość zainstalowanej pamięci to 2GB pracującej z zegarem 6 GHz na 192- bitowej szynie danych.

 

Źródełko

http://www.techpowerup.com/169557/GeForce-GTX-660-Ti-Specifications-and-Launch-Date-Released.html

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Szkoda, że pewnie żadnej niespodzianki nie będzie.

Wydajność za pewne na poziomie 7870 bo jakże mogłoby być inaczej, choć z drugiej strony 670 miło wszystkich zaskoczył więc kto wie...

Link to post
Share on other sites

-Hej co wy mi tu wypisujecie ten temat założyłem z myślą o kartach GTX 660 I TI hahaha...

 

-pozdro

 

no wlasnie.

mozecie zalozyc inny temat :>

 

Najnowsze plotki mówią o 16 sierpnia i plotka mówi dalej ze 660 Ti ma mieć 1,366 cudów, pracować z zegarem 915 MHz a w boscie 980 MHz. Ilość zainstalowanej pamięci to 2GB pracującej z zegarem 6 GHz na 192- bitowej szynie danych.

 

Źródełko

http://www.techpower...e-Released.html

 

jest jakis sposob,zmienic to samemu na wieksza szyne danych,oczywiscie traca tym samym gwarancje.

to bylby dopiero OC,sa tu jascys elektronicy na forum?jak trudne by to bylo?

zawsze kochalem przerabiac moje PS.

 

This adds more substance to TSMC’s claims that its 28nm manufacturing process is in very good shape and yields, even with such complex GPUs like the GK104, are high enough that Nvidia can afford selling the same GPU at two different price points.

Teraz Ati moglo by ceny opuscic w najblizszym miesiacu,nvidia tez moze zejsc z ceny,robia prawie ta sama karte w dwoch roznych cenach

Link to post
Share on other sites

500$ chyba z du*y, jak to karta w segment 200-350$

 

Jeśli będzie prezentowała taką wydajność jak tutaj to będziemy mieli kartę 10-15% szybszą niż 580, czyli na 100% będzie wydajność wyższa niż 7870.

 

http://www.tweaktown.com/reviews/4869/nvidia_geforce_gtx_660_ti_2gb_reference_video_card_review/index.html

Edytowane przez Anoizmrox
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...