Skocz do zawartości

Grafa do 1800zl


Gość darkatraz

Recommended Posts

Gość darkatraz

Polecicie jakas grafe b.mocna do 1800zl? Kwota nie moze przekraczac wyznaczonej kwoty. Oczywiscie wersje niereferencyjne.

 

Aktualnie mam GeForce GTS 250 i sie juz wysluzyl.

 

Zasilacz to OCZ ZT 650W wiec powinien sppokojnie uciagnac, a proc to Intel i5 2500K.

Link to post
Share on other sites

To ja mam takie pytanko.

Czemu grafa od Gigabyte jest tansza o blisko 200zl od Asusa :co:

 

Cos chyba musi byc na rzeczy :?:

 

Poniewaz w Asusie masz TOP i ma on fabrycznie podkręcone zegary, ten model lepiej wychodzi w testach niz gtx 680 stock :) Pozdro

 

Polecam Ci osobiscie tego Asusa :)

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

No wiem o tym. Lepiej wziąć 670 podkręconą ale ją jeszcze podkręcić we własnym zakresie bo i tak turbo boost jeszcze podniesie zegary. Mam kumpla który na rdzeń dał 1380MHz, a turbo boost podniósł mu do 1,6 GHz. Rozchodzi się oczywiście o rdzeń bo nie wiem jak zmieniał na pamięci.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Obydwie aukcje zakonczone. Jakos GTX 670 bedzie mi starczyl. Bo ja malo gram (dla odprezenia) tylko tworze w 3DS MAX (mysle sie zajac tym zawodowo).

 

Dziaj starszy mnie rozbawil. Proponowal mi, ze za 650 zl kupi mi GTX 460 na allegro. To jak podalem mu jaka bede bral to skomentowal to tak: "Ty sie zabardzo nie porywasz do przodu? Z takiego szmelcu na takie cos?"

 

Jakby nie wiedzial, ze 460 na jakies 6 miesiecy jeszcze by starczyla, a ja wole miec spokoj na 3-4 lata.

Link to post
Share on other sites

Witam. za trzy dni dostanę 670 od EVGA. jak przetestuje dam ci zanać czy było warto. słyszałem że mimo to iż jest w niej turbinka jest bardzo cicha. dodatkowo jeżeli zależy ci na BARDZODOBRYM servisie(wszystkie problemy rozwiązywane w kilka dni a różnie to bywa w gigabyte czy asus) ale nie zależyci na niewiadomo jakim podkręcaniu to na pierwszym miejscy stawiam EVGA. jeśli chcesz poszaleć z taktowaniami to asus i gigusia bo są chłodniejsze i na więcej możesz sobie pozwolić(ale z evga też pewnie będzie można sie troche pobawić ;-D ). dodatkowo powoli rozpowszechcnia się w grach physix co daje niesamowite efekty. dla niektórych to papierki i troche dodatkowej fiizyki ale dla osób którym zależy na realiżmie naprawde zwiększa doznania z grania i cieszy oko. narazie tylko kilka czy kilkanaście gier wspiera physix ale ich liczba cały czas sie powoli zwiększa poza tym 670 za ta cene wystarczy ci spokojnie na jabliższe 3-4 lata grania na wysokich detalach.(NIE JESTEM FUNBOY'em Nv)

 

EDIT: zaypaj sie ojca czy nie ma firmy i jeśli tak to czy niemógł bys w ziąć ją na niego. odliczysz sobie dobre 300 zł(% VAT).( około 17 % od ceny brutto) i faktycznie masz 670 za 1250 hehe ;-)

Edytowane przez macwod
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Ojciec to od wczoraj emerytowany strazak. Wiec o odliczaniu vat'u nie ma co liczyc.

 

No jestem skory wziac EVGA byle byl to niereferent. Bo podkrecac mam zamiar wiec i chlodzenie lepsze by sie przydalo.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...