Skocz do zawartości

[TANIE] HD 7970


Recommended Posts

miałem brać 2 sztuki, a koleś to olał pic na wode te grafiki, beke se z nas robił pewnie

No tak najpierw pare dni wcześniej oskarżasz mnie na forum ze dałem ci niesłusznie warna za wulgaryzmy, następnie chcesz kupic grafiki i piszesz Bóg wie ile wiadomości wiec czego ty sie spodziewałeś ? nie byłeś lekceważony ale denerwowało mnie to ze skrzynka sie zapełnia strasznie szybko

Link to post
Share on other sites

lol, miał wystawić na allegro a nie wystawił = oszust i tyle xD kase ludzie mu wpłacili na konto on siedzi za granią i psy nawet mu nic nie zrobią :D beka beka beka

Dla mnie juz jesteś zerem po tym co napisałeś , jak możesz mnie oskarżać o to ? Znasz mnie ? Trol i tyle. Oszustów to szokują miedzy swoimi a nie w tych których nawet nie znasz.

 

Allegro ? Po co jak kilka postów wyżej pisałem jaki jest układ z osobami które kupiły - Kasa ? na pewno bym nie prosił o przelew za kartę która wysle za nie cały miesiąc.

 

psy nawet mu nic nie zrobią

Cwaniak w necie pi**** w swiecie i tyle , nie jednego takiego znałem co w grupie cwaniak jak go Policja zgarnęła to Przepraszał ze łzami w oczach :]

 

Domi nie przejmuj się takimi typami. Możemy porozmawiać na gg?

Bede jutro koło 19 jak cos

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

OK czekam, pisał bym na PW, ale nie ma szans żeby się przebić przez te wszystkie wiadomości. Dzięki za wyrozumiałość.

 

Nie zwracaj uwagi na @lukiwara11 pewnie się odgrywa za warna. Nie miał z Tobą żadnych kontaktów handlowych i do tego Cię obraża.

 

Poza tym sam się ośmiesza, najpierw od Ciebie zamawiając a potem wyzywaniem od oszustów. Jak zamawiał od "oszusta" to jakoś mu nie przeszkadzało.

Edytowane przez blacklizard
Link to post
Share on other sites

Taki mały spam w temacie ale myślę ze się nikt nie obrazi

 

@IronFe

 

Fajnie, że mnie obrażasz. To była ironia, ale widać nie załapałeś kontekstu.

 

Jeżeli mój post to płacz, to to jest lament:

 

 

Oskarżasz mnie ze obrażam ciebie (proszę podaj w którym fragmencie) i zaraz potem ze nie "łapie kontekstu" bo to ironia. Może bym był w stanie wyłapać tą "ironie" gdybyś przestał ciągle edytować swój post do którego się odwoływałem.

 

Ironia - kpina, złośliwość lub szyderstwo ukryte pod pozornym żartem lub wypowiedzią aprobującą

http://www.sjp.pl/ironia

Link to post
Share on other sites

@IronFe

 

"Nie płacz". Zwracasz się do mnie jak do gówniarza.

 

Dziękuję wszystkim userom, którzy przez swój brak kultury doprowadzili do tego że i tak karty nie zamówiłem i nie mam możliwości kontaktu z DomiHD2. Serdeczne "dziękuje".

 

Dziękuję wszystkim userom, którzy przez swój brak kultury doprowadzili do tego że i tak karty nie zamówiłem i nie mam możliwości kontaktu z DomiHD2. Serdeczne "dziękuje".

 

Ironia. Dlaczego?

 

Masz odpowiedz w zacytowanym przez siebie fragmencie.

 

Koniec tematu. Koniec OT, ponieważ naprawdę śmietnik się robi.

Edytowane przez blacklizard
Link to post
Share on other sites

Jak żeś taki mądry, to czemu sam

piszesz o SPAMie spamując

:co::majty::wariat::P

 

Poza tym jak Ci się nie podoba, to nikt Ci nie każe tego tematu czytać... nie baw się w moderatora i nie naprawiaj całego świata %-)

Link to post
Share on other sites

Jak żeś taki mądry, to czemu sam :co::majty::wariat::P Poza tym jak Ci się nie podoba, to nikt Ci nie każe tego tematu czytać... nie baw się w moderatora i nie naprawiaj całego świata %-)

Odpowiadam, gdy ktoś do mnie coś pisze. Pokaż w którym miejscu w tym temacie spamuje?

 

W temacie czytam to co mnie interesuje. Dla mnie to możesz wkleić nawet 100 filmików z youtube i mnie to nie ruszy. Któryś z modów będzie miał więcej sprzątania, ale to nie moją sprawa.

 

 

Ty też.

Edytowane przez blacklizard
Link to post
Share on other sites

Domi, jezeli nie zdenerwowały Cię te wszystkie posty i masz ochotę jeszcze zamówić te 2500k to ja zamawiam wstepnie też jedna sztukę dla siebie, tylko musze wiedzieć kiedy mógłbym ją dostać bo z kompem mi się troszke spieszy. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...