Skocz do zawartości

[PC] Wiedźmin 1 i 2


Recommended Posts

Gość JonathanArcherPL

 

 

Nie i mówię to jako osoba, która robi wszystkie questy (które się da). Półtorej ścieżki, a pod sam koniec niemal dwie, więcej nie da się grając normalnie.
 

sorry ale Rafał, jest bardziej wiarygodnym źródłem ;), podupadłeś na reputacji, przegrywając potyczki ;)

Link to post
Share on other sites

Po 1. naucz się, że się nie cytuje calych postów, jak jest on tuż nad tobą.

Po 2. przestań pierniczyć od rzeczy.

Po 3. Wut? A co on powiedział sprzecznego z tym, co ja powiedziałem? MYŚL! Wiem, że niektórych to boli, ale postaraj się ;)

Edytowane przez .daft
Link to post
Share on other sites

Tutaj ma racje, max dwie ścieżki da się rozwinąć i to dopiero pod sam koniec. Jeśli Ci zależy na odblokowaniu: mutanta, zmysłu walki i zmysłu magicznego to chyba by dało rade. Potrzeba wtedy jakieś 29 talentów.


Ale wtedy byłby mały pożytek z takiego rozwoju postaci.


Można już pobierać przygodę "Bestie przeszłości" 

http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/37460-w2-przygoda-bestie-przeszlosci/page__pid__1087684&do=findComment&comment=1087684

 

http://speedy.sh/XWc9T/bestie.rar

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Gram pierwszy raz w W2, jestem w 3 akcie po stronie Roscha.

Postać rozwijam w drzewku alchemii, po ulepszeniu talentu (2/2, 10%) który pozwala na uzyskanie mutagenu jako produktu ubocznego procesu alchemicznego, ani razu nie wypadł mutagen szaleństwa.

Czy ja mam po prostu pecha czy to jakiś bug? wersja gry 3.4.4.1

Link to post
Share on other sites

Przechodzę pierwszy raz Wieśka 2 a więc nie mam bezpośredniego odniesienia do poszczególnych ścieżek rozwoju.

 

Mogę napisać że na pewno łatwiej mi się grało niż mojemu bratu który szedł w szermierkę, dając przykład w 3 akcie nie potrafił ubić operatora a jak zagrał ten pojedynek na mojej postaci był pod wrażeniem mocy Geralta :D

Postać ma dużo obrony i wysokie obrażenia lecz w szermierce brat miał dużo więcej punktów życia.

Link to post
Share on other sites

Właśnie też byłem w szoku walcząc z Operatorem. Wcześniej głównie był mix szermierka z magią. Ale nawet heliotrop niewiele dawał w walce z Operatorem. A tutaj po nafaszerowaniu się eliksirami ( bo to jest podstawa w alchemii, bez tego Geralt jest jak dziecko we mgle) ciach mieczem i po nim.  :wariat:

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Panowie, przedwczoraj w nocy przeszedłem  Wieśka drugiego, z tym, że na poziomie normalny, by ogarnąć. Gra jest fenomenalna, jednak ja opuściłem dużo rzeczy, lokacji, i mało eksplorowałem. Zacząłem grać od nowa na poziomie mrocznym, i zaraz na początku aktu pierwszego, bez robienia jakichkolwiek kłestów zrobiłem Rynsztunek Świętokradcy. Wszystko fajnie, ale nie pasuje mi to, że po wyciągnięciu miecza, cały ekran robi się czarno biały. Jest jakiś mod na to, czy coś innego?

 

Swoją drogą, jakieś rzeczy, których po prostu nie wolno mi ominąć? :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...