Skocz do zawartości

[PC] Wiedźmin 1 i 2


Recommended Posts

Pojawiło się dwie propozycje:

1. Na forum Redkita, Banan od Redów napisał żeby póki co zmienić domyślną lokalizację Moich Dokumentów.

Napisał też że pracują nad tym żeby w przyszłości można było wybierać dowolną lokalizację instalowania modów.

2. Można użyć programu mklink.exe (z wiersza poleceń) i zrobić symlink w Dokumentach do katalogu z modami wrzuconego na inną partycję. W starszych wersjach Windowsa można posłużyć się zewnętrznym programem junction.exe (OIDP), o takiej samej funkcjonalności.

 

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

No właśnie - tak też rozwiązałem, przerzuciłem cały folder Documents i jakoś pozbyłem się kilku giga z partycji systemowej.

 

A teraz patrzcie  ... i podziwiajcie.

 

http://img547.imageshack.us/img547/654/8ovw.png

 

 

Zastanawiacie się co to? TUTAJ znajdziecie odpowiedź :)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Sposób walki W1 jest kontrowersyjny - prawda, nie pozwala na dowolność i ma z góry narzucone ciosy i ich kolejność wykonywania. Dla mnie jednak nie jest to przeszkodą, aby się świetnie bawić przy W1 :)

 

Mniej zręcznościówki - wcale nie oznacza pogorszenia rozrywki.

Link to post
Share on other sites

Podobno ma być gotowy pod koniec wakacji ;)


Od jakiegoś czasu został też wznowiony kolejny projekt http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/25070-w-toku-mod-wiedzmin-1-powrot-bialego-wilka-community-project/page__st__380

 

Tak ogólnie to równorzędnie tworzone jest chyba 3 takie projekty, zobaczymy który okaże się najlepszy :D Osobiście trzymam kciuki za Wiedźmin: ER Retexture bo zapowiada się najciekawiej ;)


Pojawiły się nowe screeny z projektu ER Retexture

http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/35975-w1w-toku-wiedzmin-er-retexture/page__pid__1017099__st__60&do=findComment&comment=1017099


Gościu przebudował całkowicie HUD, ten jest rewelacyjny

http://img832.imageshack.us/img832/5853/5w60.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Aż mi się znowu zachciało grać. Tak bardzo, że kupiłem za 19zł klucz na steam. Musiałem kupić jeszcze raz, gdyż ta moje duża edycja nie chce działać ;( Ciągle jakieś errory. Ta steamowa działa ;D

 

Możecie mi powiedzieć co daje ta edycja rozszerzona (Enhanced edition)? Wcześniej grałem bez niej i już widzę, że się loadingi strasznie skróciły ;D Ale co jeszcze? Tylko bez spojlerów! Jest jeszcze wiele rzeczy, których nie pamiętam i wolę żeby tak zostało! :D

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

 

 

Aż mi się znowu zachciało grać.

 

Smaka narobiłeś i mi :menda: aż sobie pyknę z godzinkę po bagnach w W1.

 

 

 

Możecie mi powiedzieć co daje ta edycja rozszerzona (Enhanced edition)?

 

Do W1?


 

 

Musiałem kupić jeszcze raz, gdyż ta moje duża edycja nie chce działać

 

Nie można było z GOGu pobrać pełnej kopi na stary klucz :co:

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Topic o W3 który jeszcze nie miał premiery ma prawie tyle samo stron co o W1 i W2 :D  Odnośnie W1 to ta modyfikacja ostatnio szybciej się rozwija niż ten ER Retexture i zapowiada się równie ciekawie http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/25070-w-toku-mod-wiedzmin-1-powrot-bialego-wilka-community-project/page__st__1940

Link to post
Share on other sites

Ja tam nie czekam z wielkim zapałem na te modyfikacje. I tak przed premierą W3 przejdę jeszcze raz W1 (8, czy 9 raz? (tyle razy dochodziłem do 4 aktu, bo potem gra jest liniowa), a samą grę to będzie 3/4/5 raz) i W2 (4. raz). Oczywiście robimy tak (przy okazji sami napiszcie, jak robicie):

Wiedźmin 1:

 

 

labolatorium

chędożymy Triss

chędożymy Vesnę i wieśniaczkę

zabijamy ducha Leo

chędożymy i pomagamy Abigail

sami w kanałach

zabieramy Zoltana na imprezę

chędożymy Shani

pomagamy wiewiórkom (bitwa na bagnach)

śledztwo poprawne

chędożymy Addę

jesteśmy za Talarem

wilkołaka oszczędzamy i pomagamy Carmen

wybieramy i posuwamy Triss

idziemy do burdelu

w banku pomagamy wiewiórkom

bierzemy krew Pani Jeziora (opcja neutralna)

bijemy Dziki Gon (quest od pustelnika)

opcja neutralna

chędożymy wieśniaczkę

oszczędzamy Berengara

wygrywamy z Foltestem w pokera

chędożymy pielęgniarki w szpitalu

odczarowujemy Addę

zbieramy zbroję Kruka

wygrywamy ostatnią walkę na pięści

nie pozwalamy Berengarowi umrzeć podczas walki z Javedem

zabijamy obydwu fanatyków

walczymy z Królem Dzikiego Gonu

 

 

Wiedźmin 2 (no dobra, ja w dwójce będę wierny):

 

 

oszczędzamy Arjana

wymazujemy tatuaż

idziemy do burdelu

wybieramy Iorwetha

pomagamy elfkom

chędożymy elfkę

zabijamy Penisa.... znaczy Stensisa

chędożymy sukkuba

chędożymy tą z Nilfgardu

wybieramy Triss

smoka oszczędzamy

zostawiamy Letho

 

 

Chyba nie ma sensu dopisywać nowych zdarzeń, więc ewentualnie modyfikujcie te, co ja podałem.

 

@down

Mi save'y z W1 wcięło, ale na szczęście mam save z W2 tuż po wczytaniu zapisów z W1, ale i tak będzie trzeba wszystko przejść jeszcze raz, tylko czy się zmuszę, bo questy w W1 znam na pamięć, burdel w W2 też 8-)

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...