Skocz do zawartości

[PC] Wiedźmin 1 i 2


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Rafał jest jakiś sposób na oreny w wieśku ?, przechodzę go z 10 raz jestem w Akcie II zdobyłem zbroję Seltkirka mam na sobie zbroję z Kejrana i chcę sobie zrobić rynsztunek wiarołomcy, wszystko co miałem poszło na schemat ... do tego wyszło że potrzebuję fragmentu zbroi Drauga itd ... nie chcę się posuwać do trainerów, nigdy ich nie używałem, ale zależałoby mi na piniondzach :P

Link to post
Share on other sites

Na piniondze możesz użyć Cheat Engine. Wpisujesz ile ci trzeba i gotowe :D To jest taki najszybszy sposób, jak idziesz ścieżką Roche'a to jeśli chodzi o kase to wymęcz Pangratta, on sypie za każdy wygrany pojedynek po 100 orenów. Możesz też użyć tego moda http://witcher.nexusmods.com/mods/328 on zmienia ceny: Noże, Pułapki, Petardy, Rzemiosło, Kilka mutagenów, Jakieś 4/5 składników alchemicznych, Przepisy, Przynęty, Eliksiry, Książki, Ulepszenia (jakieś pół).

Mod będzie kompatybilny z każdym innym, który nie używa pliku "def_prices.xml"

Z kawałkiem zbroi Draugira będzie mały problem, bo przy ścieżce Roche'a można go zdobyć tylko na samym początku gry jak wkraczamy na pole bitwy. Po stronie Iorwetha jest lepiej bo mamy co najmniej dwie okazje. ;)

Link to post
Share on other sites

Raczej nie bo nawet przy przejściu przez mgłę do Vergen, w celu zdobycia potrzebnych rzeczy podążamy za medalionem a w czasie podróży nie ma ani jednego draugira. Przy ścieżce Roche'a trzeba bardzo uważać bo jest tylko jedna jedyna okazja na zdobycie tego kawałka....  Jeszcze chyba wypada po pokonaniu Drauga ale wtedy robienie pancerza nie ma sensu bo questa nie zaliczysz a lada chwila będzie kolejny rynsztunek do zrobienia. A bratobójca kosztuje już słoną kasę: 7060 + materiały :DKupić niestety się go nie da, tak samo przy bratobójcy, zadbaj o język trolla bo można go zdobyć tylko w 2 akcie.

Edytowane przez Igoruss
Link to post
Share on other sites

Jest jeszcze inny troll, idziesz w strone obozu burdelmamy Madam Carol czy jak jej tam i tam dalej kilku kaedweńczyków ma rozbite obozowisko. Tam też natkniesz sie na kilku zgnilców, kierujesz się w stronę gór niedaleko tego przejścia co idziesz do Natchnionego. Tam powinna być taka wnęka w której siedzi troll, tylko on już nie jest taki miły jak te poprzednie. Zacznie walić w ciebie głazami i taranować cię. :D
 

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Zainstalowałem wczoraj sterowniki do GPU (beta5 13.2) i dla testu odpaliłem W2 w 1080 i ULTRA (bez UberSamp.) - muszę przyznać, że płynność i komfort z gry jest teraz bardzo, ale to bardzo dobry!!!

 

... aż w weekend pogram sobie w W2 od nowa - jak macie GPU 7xxx polecam spróbować :)

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Dann ja na 670 z uberem i wszystko na max jak się da (v-sync wył.) mam średnio 40fps na 1920x1080. I się bardzo przyjemnie i komforotwo gra ;) Stery: 313.96

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Z uberem to i ja nie gram. Po co się męczyć bez wyraźnej różnicy w wyglądzie. A do premiery w3 to jeszcze sporo wody się przez mojego loopa przetoczy :) Czekam z niecierpliwością w każdym razie.

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

... zaraz zobaczę jak to z Uberem na moim DZIADZIE chodzi ...

 

 

bez wyraźnej różnicy w wyglądzie

 

ojjj, US to AA bardzo wysokiej jakości - wystarczy zobaczyć np włosy Geralta w różnych ustawieniach kamery -- widać gołym okiem. Ostatni raz to odpalałem na gtx470 i - no :ups: działało ~15fps na upartego to i grać by można, ale ... nie o to chodzi w W2 przecież :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...