Skocz do zawartości

[PC] Wiedźmin 1 i 2


Recommended Posts

Witam,

nigdy nie grałem w Wiedźmina, a wreszcie mam kompa, który jest wystarczający dla tej gry, daltego zamierzam kupić tą grę. I teraz pytanie, którą część? Obie? Tylko drugą wersję rozszerzoną czy może zacząć jednak od "jedynki"? Z góry dzięki za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za szybką odpowiedź :) . W takim razie jeszcze jedno pytanie czy "wersja rozszerzona" tych gier, to wersja normalna plus patch, który można znaleźć na oficjalnej stronie (patch 1.5 dla "jedynki", patch 3.1 dla "dwójki")? Czy może jednak to co innego? Bo na necie występują obie wersje do kupienia w różnych cenach i nie wiem czy mam dopłacać do wersji rozszerzonej czy mogę ją uzyskać poprzez wspomniane patche.

Link to post
Share on other sites

Jedynka w wersji rozszerzonej na 100% jest z patchem 1.5 i tylko taka jest do kupienia. Jeśli chodzi o W2 to nie jestem pewien czy tam nie ma 3.0, bo ten 3.1 wyszedł całkiem niedawno. Chyba że już te najnowsze kopie na półkach sklepowych mają najnowszego patcha ale nie jestem pewien. Jakby nie było to gra sama zaktualizuje się do najnowszego patcha :)

Link to post
Share on other sites

ty faktycznie rafał

zastosowałem twoją taktykę z Letho

gdy tylko shield mu się wyłącza jadę mu z arda 4x silny i znów ard i znów 4x silny i znów :D i znów potem ucieczka czekam aż mi się pasek zapełni

i jadę dalej :P

bez uszczerbku na zdrowiu bym go pokonał gdyby nie ten przerywnik w którym Letho odrzuca Geralta o ścianę :P

Link to post
Share on other sites

Jak masz dużo wigoru 6 kresek, to możesz go walić dotąd aż mu cały pasek hp spadnie :D Teoretycznie powinien już wtedy nie żyć. To jest najbezpieczniejsza i najszybsza taktyka na niego. Próbowałem już kilka metod: rzucałem w niego nożami, łapałem w Yrden i nawalałem od tyłu ale to wszystko jest mało skuteczne.

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

I fajnie po walce z Letho nie mam miecza.... Teraz jak ja go zrobię jak kowala nie ma (droga elfów). No nic został mi ten cały kordelans albo ten miecz po Letho. Ale nie mogę używać nawet srebrnego Świetokradcy bo mi życie zabiera ...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...