Skocz do zawartości

[PC] Wiedźmin 1 i 2


Recommended Posts

Ja W2 przechodziłem jeszcze na athlonie x2 2400mhz i 8800GT i 2GB ramu albo 1024 na myszy to była dopiero walka o przetrwanie, teraz gram na I5 i GTX470 na padziku i mam luks gra nazwijmy to płynna i na padzie inna gra ze 3x łatwiej się walczy, combosy jak devil my cry lecą.

Ale optymalizację ta gra ma kiepską i czuć jak spada ze 120 na 60-70 fps szczególnie jak się myszką gra.

Link to post
Share on other sites

A widzisz a ja jak głupi pobrałem wszystkie aktualizację jakie gra sobie pobierała.

Nie są to spadki jak w crysis 3 że nagle postać o połowę wolniej biegnie i myszką sie ruszać nie da tylko

coś w stylu lekkich zwolnień na chwilkę np, mam v-sync 85hz i spada na chwilkę na 60 fps nie jest to uciążliwe na padzie ale to widać.

Edytowane przez Skitles
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Jak to dobrze, że dziś wolne :) - zatem powspominam sobie W1 :)

Zacznę od mojej ulubionej lokacji - Brzeg, zaraz po "wylądowaniu" Geralta z teleportu.

 

... a co by Wam smaczku narobić, scr poniżej ;) (nawet Najadę widać podczas nocnej kąpieli)

 

http://pics.tinypic.pl/i/00405/kvwm0wn9ko0m.jpg

 

Link to post
Share on other sites

 

Jak to dobrze, że dziś wolne :) - zatem powspominam sobie W1 :)

Zacznę od mojej ulubionej lokacji - Brzeg, zaraz po "wylądowaniu" Geralta z teleportu.

 

... a co by Wam smaczku narobić, scr poniżej ;) (nawet Najadę widać podczas nocnej kąpieli)

 

http://pics.tinypic.pl/i/00405/kvwm0wn9ko0m.jpg

 

Oj nie kuś, nie kuś bo nabieram ochoty na powrót do tej pięknej gry. :D Teraz w sumie Skyrima eksploruje ale dla Wieśka byłbym w stanie to porzucić bez mrugnięcia okiem :D

 

Te muze to mam na penie i słucham codziennie w aucie, piękna :D

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Teraz pewnie pojadę z FCR na poziomie Wiedźmin :D + ekosystem + minimalistyczny interfejs oraz ofc Sabbard Mod :P



Próbka FCR w normalnej rozgrywce

 

 



Ale normalny poziom przy FCR to troche kiepsko, przynajmniej dark :D

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Ten fryz podobny do tego z trailera W3 :D Co do samego FCR to widać że zmienili animacje aktywacji quena, a to automatyczne blokowanie tylko ułatwia gre. Nie jest w 100% skuteczne ale i tak sporo ułatwia a przecież nie o to chodzi w FCR. Myślałem też że poziomy trudności się zmienią jak było w FCR do W1, do tamtego moda jeszcze sporo mu brakuje. 

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Wiesz co - tak w ogóle, to W1 i W2 najlepszy jest i tak bez niczego.

 

Jedyny mod do W1 jaki zainstalowałem, to tekstury wysokiej rozdzielczości i bardziej krągłe postacie. Bo nawet mały mod dodający pochwy na miecze powodował, że wydawało się, jakby Geralt nosił na plecach kłody drewna :(

Link to post
Share on other sites

Witam. Powiedzcie mi proszę, czy to jakiś kombajn komputerów czy słaba optymalizacja, że bez tego mam powyżej 100-120kl/s, a jak włączę uberpróbkowanie to spada do 30-40kl/s, co niby zdaje się w miarę grywalne, ale strasznie opóźnia myszkę, po 10 minutach grania potęguje chęć rzucenia czymś o ścianę (najlepiej sobą :])... Może to wina konfiguracji? GTX660 SLi, niby wszystko lata pięknie w 60 kl/s(vsync - bez jest sieka na ekranie), ale gdy spada coś do 30-40 klatek, staje się mułowate. I nie jestem przyzwyczajony do wysokich fps, bo dotychczas grałem na pojedynczym 9600GT i średnio ilość klatek, który mnie uszczęśliwiała często nie przekraczała 30. Takie życie z SLi?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...