Skocz do zawartości

IPB 3.3.3 - nowości, trzy etapy zmian


Recommended Posts

elegancko pasuje do nowych rang nie?

Ogólnie takie eleganckie, nigdzie nie przesadzone.

 

A przeciez to normalne ze nie bedzie, tak wkleiłem bo ładne

Jest całkiem, całkiem tylko kolory takie bezpłciowe.

 

Co przedstawia ten obrazek przy randze?

Link to post
Share on other sites

Dla użytkownika mICh@eL proponuje specjalna range " SUPER SPAMER"

Koniecznie RusHoFfy kolorek, oraz sweetaśna ranga :D:wariat::P:rotfl:

 

Co do skórki nowej - te odcienie niebieskiego bym wymienił na szarości i beże ;) Bardziej benchmarkowo :P

 

A za 6 tys. postów ranga "Ultra SPAMer" :D

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

PS. Co masz do chcem? %-) EDYT: Nie ma rangi newsman, a więc jak mogę nim być Danny? Jak dodadzą taką rangę (a dodadzą - ja się o to postaram) to będę.

Życzę Ci, aby nowa ranga była i przypadła Tobie na jakiś prawach (tu dowolność jest duża -- sporo zależy od admina i wymagań danej grupy). Doczepiam się, bo od piszącego newsy wymagam poprawnego pisania, również na forum :).

 

//danny

Edytowane przez DANNY__79
Link to post
Share on other sites

No i wszystko pięknie wygląda, nowy styl bardzo mi się spodobał. ;>

 

Tylko że każda dodatkowa linia rozciąga posta na wysokość, a kiedyś były na to narzekania. Trzeba by to dobrze przemyśleć lub dać jakieś autoukrywanie.

Myślę, że to nie jest zbyt potrzebne. Owszem, w profilu mogło by być, ale po co to wszystko trzymać przy postach? Proponuję przy postach dodać tylko najważniejsze wyniki, czyli 3DMarki.

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

TS -- po co jest włączone tak restrykcyjne ograniczenie wielkości awatarów z zewnętrznego źródła ?

 

p.s.

czołem sześcionożny :)

Edytowane przez DANNY__79
Link to post
Share on other sites

Dawno mnie na forum nie było, a tutaj takie zmiany zaszły :). Styl, rangi i ogólnie całe forum robi o wiele lepsze wrażenie niż na samym początku, kiedy wprowadzono IP.Board.

 

Jedyne co przeszkadza mi, to forum dość wąskie jest ;(.

Edytowane przez Kiziea
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

A ja proponowałbym zwiększyć nieco szerokość forum, Nie wiem na jakiej teraz chodzi, 1024 px? Przy moim monitorze 1440 x 900, mam po bokach duże pasy z boku. Wiem że są tacy userzy co siedzą na laptopach, ale tak czy siak można zwiększyć trochę szerokość.

Link to post
Share on other sites

To co mamy powiedzieć jeżeli przeglądamy na monitorach 1920px?

Dopóki nie upowszechnią się większe rozdzielczości w matrycach albo skalowanie stron to nic się nie zmieni. Strona optymalizowana jest dla większości, a wg statystyk (o ile mnie pamięć nie myli) to ciągle 1024/1280 króluje.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Dobrze się pracuje tak jak jest. Kiedyś TS mi mówił, że tutaj szerokość forum nie podlega dyskusji -- tak musi być i pozamiatane.

 

Zresztą tak, jak i rozmiar awatarów -- must be %-)

 

Dobrze gwarze TS ? ;)

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

To nie jest rozwiązanie. To tylko półśrodek.

Może i półśrodek ale zawsze jakiś :-> :->

 

Ogólnie to mógłbym coś wyczarować ze skurką BMK oraz by rangi były w lepszej jakości. Bo te to na kilometr widać w niskiej rozdziałce. :P :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...