Skocz do zawartości

Polska - Czechy - dyskusje po meczu


Gość effendi360

  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra mecz:

    • Polska
      21
    • Czechy
      34


Recommended Posts

INNA BY BYŁA MOWA GDYBY WYSZLI A TAK JEST POWóD DLA NIEKTóRYCH BY SIĘ POPASTWIĆ

No a niby o co k^%^@ chodzi w turniejach? %-)

 

Jakby wygrali, to by nikt nie narzekał, bo taktyka Franca okazałaby się jednak skuteczna, ale nie była... więc się wypomina, bo zj****i na całej linii :P

Link to post
Share on other sites

Przez 9 meczy nie przegraliśmy ani jednego wczorajszy 10 był pierwszym w którym przegraliśmy. Ładna seria bez porażek.

Mi się wydawało i mówili w niedziele w euro cafe, że z ostatnich 11 meczy na turniejach Polska zremisowała 6, a 5 przegrała. Zadnej wygranej nie było.

Spodziewał się ktoś remisu z Ruskimi?

No, tylko, że Rosja nawet z grupy nie wyszła.....

 

Z najsłabszej grupy nie wyszliśmy to już nigdy nie wyjdziemy, taka jest prawda i nie ma się co łudzić....

Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Dla mnie najlepiej wypadli na EURO:

 

1. Błaszczykowski

2. Perquis

3. Polański

4. Obraniak

 

Wg. mnie to oni byli liderami w drużynie. Piszczek zagrał przeciętnie w BVB wymiata. Lewandowski próbował ale w pojedynkę meczu nie wygra.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie najlepiej wypadli na EURO: 1. Błaszczykowski 2. Perquis 3. Polański 4. Obraniak Wg. mnie to oni byli liderami w drużynie. Piszczek zagrał przeciętnie w BVB wymiata. Lewandowski próbował ale w pojedynkę meczu nie wygra.

Obraniak ? on przez cały turniej nic nie grał jedyne gdzie go było widać to stałe fragmenty gry i jak strzelał focha na smude.. wybacz ale jak po jego zagraniach z najlepszej strefy boiska ( tak jak to powiedział Boniek ) rogu pola karnego piła ląduję w bocznej siatce a z rożnego nie przelatuje zawodnika który stoi na 1 słupku to o cyzm tu mowa.

 

Piszczek grał fatalnie wystarczył jeden szybszy gracz i juz go robił jak chciał, ten jeden Czech i Rusek Arshawin, dodajmy ze w BVB jak piszczek sie podłącza to w jego miejsce wchodzi defensywny pomocnik i Łukasz nie musi sprintem biegac z jednego do drugiego pola karnego ... Jak takim graja ustawieniem piszczek gra super ;)

 

Błaszczykowski oprócz gola i paru akcji nie grał nic ... duzo strat itp w całym turniej we wszystkich meczach zagrał moze przez 60 minut dobrze.. za mało jak na kapitana ,,, ale bilety i premie dla graczy były ważniejsze

 

Dla mnie największym wygranym jest Przemek Tyton na drugim miejscu Polanski i Lewandowski

Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Błaszczykowski starał się walczył jak mógł, fakt tracił piłki ale takie rzeczy to się nawet i najlepszym dzieją. Lewandowski oprócz gola i paru akcji to zwalił wiele setek choć jak wcześniej pisałem to najlepszym się takie rzeczy trafiają.

 

Perquis był dla mnie najlepszym z obrońców. Szkoda że Koscielnego się nie udało zwerbować bo chłopak w Arsenalu wymiata i w ciągu 2 lat stał się najlepszym stoperem tego klubu.

Link to post
Share on other sites

Ale w borussi to piszczek, lewy czy Błaszczykowski, to biegali od brami do bramki, a w reprezentacji tak nie bylo.Mi sie zdaje ze po prostu ich treme zjadła, za duza presja byla,kazdy gadal polska musi wygrac i tylko na naszych chlopakow liczyli i sie przejeli.Blaszyczkowski sie staral naprawde dobry gracz, lewy czekal na pilke a jak mial to tez pierdol...... SZKODA.

Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Najłatwiej krytykować, powtarzam raz jeszcze że jakbyśmy wygrali z Czechami to ludzie by ekstazy dostali a że wyszło jak wyszło to teraz ludzie krytykują bo to przecież najłatwiejsze wymagać od kogoś więcej niż od siebie samego.

Link to post
Share on other sites

Najłatwiej krytykować, powtarzam raz jeszcze że jakbyśmy wygrali z Czechami to ludzie by ekstazy dostali a że wyszło jak wyszło to teraz ludzie krytykują bo to przecież najłatwiejsze wymagać od kogoś więcej niż od siebie samego.

Rozumiem twoje zdanie ale, jak mam od Siebie wymagać więcej niz od niego jak ja nie grał tylko on, przecież od nich sie wymaga walki na całego i goli za to zarabiają setki tysięcy złotych wiec nawet nie widze sensu wymagania więcej od siebie bo przez całe życie nie zarobie tylko co on przez Rok... Przecież jak mamy niby tak świetnego napastnika którego chce Manchester United a nie jest wstanie wpakować piłki z kilku metrów do bramki ( nie mowie juz o tym ze Cech sie kład na ziemie ) to z czym do czego

Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Na facebooku pisali (już nie chce dokładnie wklejać co) złe rzeczy na naszych ale żeby nazywać ich kur#$5mi, śmie#$mi, żeby wypier@#42 z Polski itp: to dla mnie to jest śmiech na sali. A jeszcze najgorsze jest to że tacy znaffcy nawet nie interesują się piłką a gadają takie rzeczy. Oczywiście wkroczyłem do obrony ;)

Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Domi grałeś na jakimś ważnym turnieju w nogę? Pewnie tak bo piłką się interesujesz (kibicem CFC jesteś) ale inaczej się gra w piłkę na meczu towarzyskim niż turnieju jeszcze u siebie. W każdym razie ten turniej był inny niż poprzednie bo nadzieję dali nam do końca a nie jak poprzednich latach 2 mecze a 3 o honor by bramkę strzelić. Presja jest ogromna i czasem może ona "zabić" człowieka bo można mieć pewne umiejętności ale psychika może nas ograniczyć. Tak jak 06radcho mówi nasi w psychice pękli. W sumie się nie dziwie im bo weź wyjdź na boisko i dookoła patrzy na Ciebie 55tyś Polaków.

 

A z tym wymaganiem od siebie wiecej niż od innych nie tyczy się tylko piłki ale i życia.

 

a dużo w du***h maja tak mi się zdaje.

Szczęsny na pewno. Za bardzo kozaczy.

 

A kto pisał-Nasi czy z innych Państw?

Nasi rodacy pisali.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...