Skocz do zawartości

Polska - Czechy - dyskusje po meczu


Gość effendi360

  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra mecz:

    • Polska
      21
    • Czechy
      34


Recommended Posts

Heh zdobylem szaliczek ruskich, i jestem nadal caly :))

Podobno Rusek pływa z rybkami?

I jak wchodzi do bagażnika tej nowej 7'ki?

A mówiłem wybierz kombi to nawet 2 Rosjan wejdzie a ty swoje...

http://kwejk.pl/

Przykro mi effendi360 przypadkowo to znalazłem już ciebie skopiowali...

Edytowane przez matt105
Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Ja kibicowałem jednej drużynie a była nią Polska, dla mnie Euro również się skończyło.

 

PS. Czytając niektórze komentarze czy to na fb czy gdziekolwiek to przykro mi się robi że niektórzy nasi obywatele to "kosmopolici". Najłatwiej być ciągle na topie a w razie porażki to się odwracaja... Jakby wojna wybuchła to 123 lata niewoli.

Link to post
Share on other sites

no i przegrali, ale nawet przez chwile nie pomyślałem żeby cokolwiek wycofać kibicuje sie do końca. Jak widze tutaj połowa kibicuje tylko wtedy jeżeli zaczyna w miare dobrze isc i to mi sie nie podoba w sumie jak z każda reprezentacja Polski w obojetnie jakiej dyscyplinie no ale to nieliczni )

Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Nie ma co biadolić bo nawet jakbyśmy wyszli to w ćwierćfinale byśmy grali z niemcami - więc i tak w du*e.

Być może i by było w du*e ale tanio skóry byśmy nie sprzedali. Może to był mecz towarzyski ale 2:2 było a niemcy jednak tego meczu nie chciel przegrać więc mogłoby być róznie z niemcami.

 

Co innego gra w ćwierćfinale, a co innego ostatnie miejsce w grupie :P

Może i ostatnie miejsce w grupie ale trzeba być ślepym albo coś na umyśle mieć by mówić że oddaliśmy mecze bez walki. Takie komenty niestety padają na "fejsbukowych" portalach bo chcą zdobyć jak najwięcej Like it!

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Być może i by było w du*e ale tanio skóry byśmy nie sprzedali. Może to był mecz towarzyski ale 2:2 było a niemcy jednak tego meczu nie chciel przegrać więc mogłoby być róznie z niemcami.

 

Tjaaaaa składam uroczystą przysięgę, że jak polska wygra z niemcami to sie ogolę na łyso :D

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Najpierw by musiała Polska wyjść, potem wygrać, a pierwszy punkt jest teraz nawet nierealny ;)

Mówię, ogólnie. Jeżeli kiedykolwiek w moim życiu wygrają. Co jest i tak nierealne bo Niemcy musieliby w 5 grać chyba :P

 

Nagrałem wczoraj wypad do Wrocka na fan zone. Enjoy !

Było nagrać co się działo po golu czechów.

Link to post
Share on other sites

ja mam fotki ze stadionu z warszawy i Wrocławia, szef dziewczyny wygrał bilety w Macdonaldzie jak coś to moge wrzucić farciarz wygrał jeszcze na dzisiejszy mecz Hiszpanii z Chorwacja ale nie pojedzie, sprzedał za 1300 na Allegro...

Link to post
Share on other sites

No widzisz ja do policji nic nie mam , bo oni by nie wkroczyli gdyby nie to , że nagle kilku debili zaczęło robić sobie tulipany na głowie . Cały mecz mogło być spokojnie , a 91' banda debili zaczęła się napierdzielać .

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ma ktoś dane ile kosztuje utrzymanie polskiej reprezentacji ?

 

Może zlikwidować całkiem drużynę, a kasę przeznaczyć na walkę z bezrobociem hmmm ?

 

nagle kilku debili zaczęło robić sobie tulipany na głowie

 

I bardzo dobrze ! Po co ich powstrzymywać ? Niech się pozabijają nawzajem i będzie spokój. Tak jak w rosji jakaś zadyma była to tylko gliniarze otoczyli jednych i drugich, dali im załatwić sprawę między sobą po czym pozbierali niedobitki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...