Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość effendi360

To że włączony nie oznacza że coś na nim robisz.

NIe no ****a dla jaj sobie go trzymam włączonego. Filmy, net, poczta itd itp. Cały czas go używam. Po kiego do czytania waszych durnot mam odpalać maszynę, która w idle żre 150W ?

Link to post
Share on other sites

PS3 moim skromnym zdaniem ma mimo wszystko lepsze zaplecze tytułów ekskluzywnych, 360 sprawdza się lepiej jako substytut PC w przypadku braku komputera do gier.

 

Wystarczy porównać np Dragon Age na PS3 oraz 360 i łatwo można dojść do wniosku że wersja na X po prostu chodzi płynniej. Jest tak właściwie z każdą bardziej rozbudowaną "multiplatformą". Aczkolwiek seria Uncharted, czy też Heavy Rain na "pleju" ryją beret i w to po prostu trzeba zagrać.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

na Xboxie macie też Gearsy, Forzy (niebo lepsze niż drewniane GT), dwie części Fable, seria Halo, PGR, masa gier na Xbox LIVE Arcade

 

tak więc X360 też można spokojnie postawić obok PC

Edytowane przez fenikz
Link to post
Share on other sites

Gearsy są w porządku ale to kolejny cover-based shooter jakich pełno obok Binary Domain, czy niedawno wydanego Inversion. Forzy nie ma co gloryfikować, bo dopiero "4" wyprzedziła jakościowo odpowiednika z serii GT ("5").

 

Fable jest na PC, a PGR do mnie ewidentnie nie przemawia... jedyne właśnie w co godzinami zagrywałem się na "klocku" to Halo i faktycznie najnowszą część też na pewno nabędę w dniu premiery.

 

Natomiast na jedną nadchodzącą perełkę na 360 (Halo 4), przypadają przynajmniej 3 tytuły na PS3 w tym The Last of Us którego doczekać się nie mogę :)

Link to post
Share on other sites

Gears of War to chyba pierwsza gra z bardziej zaawansowanym cover systemem, pionier. IMHO najlpesza gra konsolowa w jaką grałem. Piękna i mega grywalna. To na tym cover systemie się wzorowały wszystkie gry wydane później i to są już klony ;) Trylogia jest tak dobra, że warto tylko dla niej kupić Xboxa. Uncharted na PS3 jest piękny ale jeśli chodzi o samą walkę to nie dostarcza takiej adrenaliny i radochy jak GoW.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...