Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość effendi360

nadają się idealnie do drobnych "erkejdowych" produkcji i tutaj znacznie lepiej sprawia się X, który ma znacznie większy wybór takich tytułów

:menda: TOLD YA @!

 

I ku**a nie takich drobnych ! Grałeś w I'am Alive ??? Grafika gó**o ale reszta ? Pokaż mi taką grę na peceta...

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

Fajnie w 2008 coś tam zgarnęło "grafikę roku" na którymś z "konsolo-lubnych" portali, gdzie Crysis z 2006 (albo 07, nie pamiętam) tłuk równo wszystko chyba do premiery Metro 2033. A obecnie mamy 2012 i kiedyś moja Riva TNT2 Ultra była demonem wydajności, a dzisiaj nie jest :)

 

A ty SACD skończ tutaj pieprzyć, bo się źle robi... Idź weź sobie tego twojego zajebistego Cell'a PowerPC G4 i równie zajebistego RSX 7600 GT i jaraj się magią bitmapowych teł z Uncharted, prerenderowanego Heavy Rain oraz rozdziałki 1080p... w dashu konsoli, bo chyba tylko tam ją na PS3 widziałem :P

 

Wymienione gry to oczywiście kawał niezłej rozrywki ale PS3 to archaizm i trzeba to zacząć mówić... X360 chociaż jakoś ratuje się tymi zunifikowanymi shader'ami, dedyki w PS3 tylko śmieszą...

 

Konsole na dzień dzisiejszy już mocą nas nie zaskoczą, nadają się idealnie do drobnych "erkejdowych" produkcji i tutaj znacznie lepiej sprawia się X, który ma znacznie większy wybór takich tytułów. Sony za wszelką cenę próbuje jeszcze wmawiać że "ich konsola ma power" i niestety niektóre jełopy to łykają że parując muzealny GPU z procesorem o "fajnej nazwie" można czynić cuda.

 

Btw. Gears of War 3 graficznie bije wszystko co wyszło na PS3.

 

Wiesz co nawet nie odpisze na twój komentarz bo jak widać wyszło z ciebie o czym pisałem FANBOJ pieca i xszrota :D

 

A to jest najlepsze " Gears of War 3 graficznie bije wszystko co wyszło na PS3" zostawiam to bez komentarza..... :x

 

A i jeszcze jedno żebyś czytał ze zrozumieniem nie chodziło o tylko rok 2008 ale od roku 2008 do teraz sam sobie sprawdz jakie to tytuły zbierały nagrodę za grafikę roku.

 

2008 grafika roku Metal Gear Solid4

2009 Uncharted2

2010 God Of War3

2011 Uncharted3

 

Ogarnij się z tymi gearsami:)

 

I chyba tego nie podważysz tym bardziej że na tej samej imprezie VGA w 2007 Crysis zdobył nagrodę za grafikę roku także jakiekolwiek komentarza w stylu że Sony opłaciło gale VGA można w buty wsadzić albo jakieś same fanboje siedzą w jury.

To samo miało miejsce że grą targów E-3 2012 został znów ex od Sony The Last Of US to będzie perełka znów od Naughty Dog :)

 

Musisz się z tym pogodzić że PS3 ma większe możliwości a nie pisać takie herezji że gearsy biją wszystkie gry z PS3 :))

 

 

Edytowane przez SACD.
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Tyle że uncharted ludzie poprzechodzili i jebli w kąt a w gearsy nawet 1 pocinają niektórzy po sieci do dziś. Naughty Dog wyskoczyło z beznadziejnym mp w U3 nie wiem po jaki Wuj zamiast dopracować kampanię.

Link to post
Share on other sites

Tyle że uncharted ludzie poprzechodzili i jebli w kąt a w gearsy nawet 1 pocinają niektórzy po sieci do dziś. Naughty Dog wyskoczyło z beznadziejnym mp w U3 nie wiem po jaki Wuj zamiast dopracować kampanię.

 

Ale do tej pory ludzie grają po sieci w Uncharted3 nawet w U2 .

 

A tak przy okazji zobaczcie sobie Beyond Two Souls twórców Heavy Rain teraz pokażcie mi taki tytuł na xboxa w takiej szacie graficznej wszystko na silniku gry jak nie wierzycie to sobie zobaczcie gameplay.

Wymodelowane postacie to majstersztyk jeszcze tak dobrze zrobionych postaci nie było w żadnej grze 8)

 

Zwiastun gry po Polsku

 

Teraz nie wszyscy napiszą że to archaiczna grafika na archaicznym muzealnym szrocie zwanym PS3 :zamykamy:

Edytowane przez SACD.
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Gadaj sobie zdrów, a ja za przeproszeniem pi*****e twoje gadanie. Mam obie konsole praktycznie od momentu ich premiery i żaden lamus jak ty, powtarzający jak papuga ciągle to samo mnie nie przekona o wyższości ps nad xem. Przez pięć lat obecności konsoli na rynku ciągle słyszę tylko o czterech czy pięciu tych samych grach nad którymi się trzepiecie jak dzieci.

Link to post
Share on other sites

Gadaj sobie zdrów, a ja za przeproszeniem pi*****e twoje gadanie. Mam obie konsole praktycznie od momentu ich premiery i żaden lamus jak ty, powtarzający jak papuga ciągle to samo mnie nie przekona o wyższości ps nad xem. Przez pięć lat obecności konsoli na rynku ciągle słyszę tylko o czterech czy pięciu tych samych grach nad którymi się trzepiecie jak dzieci.

 

Właśnie w tym rzecz że wy nie macie o jakich grach się tak trzepać bo nie wyróżniają się niczym od pozostałych.

Za to pc-towcy trzepią się od 2007 roku nad jedynym tytułem Crysisem i w tym jest różnica że na tym tle PS3 wypada o niebo lepiej bo ma więcej do zaoferowania 8)

Tak 4/5 gier bez komentarza...

 

Sam mam styczność z konsolami od premiery kiedy tylko pojawił się xbox to od razu wyleciał z domu jak można było grać na tym głośnym urządzeniu chodził jak suszarka do włosów do tego padały jak muchy chyba nie muszę o tym pisać jak masz xklocka od premiery.

Od znajomych wiedziałem jak leciały xboxy do kosza nie którzy robili to 3 razy z rzędu i to są fakty.

Chodził tak głośno a nawet zasilacza nie miał w środku nawet taki szczegół to o czym tu można gadać że X jest lepszy :/

 

 

Nie muszę cię przekonywać przez te 6/7 lat fakty mówią same za siebie :zamykamy: Przestańcie bajdurzyć nad wyższością X-a.

Edytowane przez SACD.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Np ? Potęga gears of war tkwi w jego multi, choć i kampanią, nie słyszałem aby ktokolwiek zawiedziony był.

 

Potęga multi jest Quake III Arena , GoW to gra bez skillowa, bez jakichkolwiek możliwości masterowanai i aimowania, w q takie strafe jump nauczyc sie to to coś pięknego ,a tu autoshot i aleluja bezmozgowa zabawa w ktorej wazniejsze od grania jest ogladanie a ja od ogladania gier wole filmy a pograc wole w cos skillowego w czym sie cały czas ucze nawet po kilku latach instenstywnej gry anieżeli zdobywanie bez sensownych achievmentow ktore nic nie daja , tym bardziej ze juz taki God of War jest przynajmniej ciekawy fabularnie i ładniej wygląda od tego crapa który pokazał swoja klase jak pojawił sie na kompa, ludzie z xboxa grali w to chyba dlatego zeby inni im zazdroscili bo jak pecetowcy dostali GoW to juz wiedzieli jakie to nudne i prawie nikt nie chciał tego kijem dotykać a jak juz kupił to po 2-5 godzinach gry kasował z nudów.

 

Co do konsoli to powiem tak dla mnie sto razy lepsze ekskluziwy wychodzą na PS3, ale xbox ma dużo lepszego pada który szczegolnie sprawdza a sie w grach zrecznosciowych, ale tak na prawde jak chce w cos pograc na prawde z kopem to odpalam kompa i gram w fps z myszką i czuje w cos strzelam, albo mozg ro******y jak odpalam rts i musze sterowac kilkomatysiocami jednostek na raz albo odpalam płatne mmo w którym cały czas coś sie dzieje i ciesze sie ciekawym graniem a nie grami na kilka godzin i nudnym wydłużaniem dla głupich achevmentow ktore w grach pc sa dodatkiem a w konsolowych podstawą.

Edytowane przez daglas
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

GoW to gra bez skillowa, bez jakichkolwiek możliwości masterowanai i aimowania, w q takie strafe jump nauczyc sie to to coś pięknego ,a tu autoshot i aleluja bezmozgowa zabawa w ktorej wazniejsze od grania jest ogladanie

 

Ale ty pi*******z chłopie... grałeś w to w ogóle ?

Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak Killzone3 do tej pory trzaskam po sieci 8)

 

X by tego nie pociągnął tyle efektów na ekranie aż miło. To "lepsiejsze" GPU w xie by się spaliło :D

 

 

KZ3/2 to CZAD jak reszta exów na platformę sony a tu już tytuł który zmiażdżył konkretnie wszystkie dostępne tytuły 8) Tutaj X nie miałby jakichkolwiek szans w wyświetleniu podobnej grafiki.

 

 

Przepraszam bardzo jakie gearsy? Xbox dawno się wypalił trzeba to sobie w końcu uświadomić :P

Link to post
Share on other sites

O ho jednak Kulig75 nadal żyje :D Bana mu dać.

 

Ludzie nie odpowiadajcie mu bo to Kulig75 tylko się nie przyznaje. Od razu rozpoznałem więc olejcie go po prostu.

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

O ho jednak Kulig75 nadal żyje :D Bana mu dać.

 

Ludzie nie odpowiadajcie mu bo to Kulig75 tylko się nie przyznaje. Od razu rozpoznałem więc olejcie go po prostu.

 

Już jednemu odpisałem jaki kulig75 :[ No fajnie co mam już uciekać bo słuszna i jedyna prawda nadchodzi tylko XBOX "najlepsiejszy" na świecie.

 

Uwaga ludzie na tym forum nie można pisać o platformie PS3 w superlatywach bo dostaniecie BANA :zamykamy:

Edytowane przez SACD.
Link to post
Share on other sites

Już jednemu odpisałem jaki kulig75 :[ No fajnie co mam już uciekać bo słuszna i jedyna prawda nadchodzi tylko XBOX "najlepsiejszy" na świecie. Uwaga ludzie na tym forum nie można pisać o platformie PS3 w superlatywach bo dostaniecie BANA :zamykamy:

Kulig ty pajacu. Rozpoznałem Cię od razu więc przestań pisać pierdoły. Lepiej szybko stąd sp*******j zanim zje cię 90% benchmarka.

 

EDIT : No i wywalony :P

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

PS3 to niestety fail tej generacji, żółtki z małymi siusiakami byli zbyt pewni siebie po sukcesie PSX i PS2, dlatego schrzanili wszystko co mogli.

 

Żenujące multiplatformy które nie chodzą nawet w 720p i ledwo wyciągają 25 fpsów, a większość exów Sony to samograje/interaktywne filmy albo setna cześć God of War.

 

PSN który ciągle nawala albo jest hakowany, pad dla dzieci, który ma jakość jakby miał się zaraz rozlecieć, instalacja, patchowanie i ładowanie gier to jakiś żart.

 

W ogóle wiecie że BD zastosowany w PS3 nienadaje się do gier tylko do filmów? XMB ciągle muli (już nawet nie wspominam o przeglądarce, wtf), nie ma cross-chata (samo Sony potwierdzilo że ten shit jest za slaby), nie można słuchać muzy w każdym momencie i nie wiadomo po co dali całe menu podczas gry jak można używać 1% opcji tam dostępnych.

 

Co do usług sieciowych, bo pewnie 90% tutejszych fanów plejstejszyn gó**o wie o XBL:

 

zalety i różnice:

 

Xbox LIVE:

  • rozmowy grupowe,
  • czat niezależny od gry,
  • możliwość dołączenia do gry znajomego,
  • aktualizacje mega szybkie,
  • nie trzeba niczego instalować po pobraniu,
  • interface nie zamula,
  • achievementy się same aktualizują i na bieżąco,
  • każda gra na XBLA ma swoje demo,
  • w 99% grach multiplatformowych nie ma lagów, ani nic nikogo nie wywala co chwilę,
  • marcetplace lepiej przemyślany, więcej stuffu,
  • komunikacja głosowa bez problemowa,
  • nie ma co tydzień jakiś konserwacji, problemów,
  • można grać w we dwóch na jednej konsoli i na swoich profilach,
  • mimo że płatny, graczy chętnych do gry jest w większości przypadków więcej.
  • pewnie jeszcze o czymś zapomnialem...
PS Network:
  • jest za darmo...

Aha, jakby co posiadam obie konsole od ich premier w Polsce, nie to co niektórzy tutaj że Xboxa na oczy nie widzieli, a PS3 dostali na komunie.

Edytowane przez fenikz
Link to post
Share on other sites

Akurat ty to przechodzisz teraz w drugą skrajność... XBL na pewno jest lepszą usługą od PSN ale z drugiej samo PS3 ma kilka "ficzerów", które wyrównują ogólny ranking konsol.

 

BD w PS3 ratuje przed "żonglerką" dyskami, co w niektórych grach vide FF XIII bywa na "klocku" uciążliwe, a i filmik w wysokiej rozdzielczości przyjemnie sobie obejrzeć.

Link to post
Share on other sites

Ja tam BD odbieram jako zaletę, PS3 świetnie mi się sprawdza w tej kwestii :) Do tego po wykupieniu PSN+ Sony raczy mnie co jakiś czas darmowymi gierkami (i nie są to bynajmniej "odpady", tylko niezłe produkcje jak inFamous 2).

 

Tytuły "ekskluzywne" na konsolę Sony też są ciekawsze. X ma serie Halo oraz Gears of War jeśli chodzi o prawdziwe perełki, jest jeszcze Crackdown i kilka mniejszych ale mimo wszystko Uncharted, inFamous czy Heavy Rain jakoś lepiej mi podeszły.

 

Do multi-platform i tak mam wypasionego PC'ta, więc te mnie nie interesują (na konsoli), a X kurzy się po ukończeniu Halo Reach.

Link to post
Share on other sites

masakra, ile gier ma więcej niż jedną płytę? z 4? i dlatego ma ktoś już kupować PS3? do tego zastosowali w PS3 nie tą technologię co trzeba, przez to musza kopiować dużo danych, a gry dalej dłużej muszą się ładować. W sumie wiesz, że można na Xie wrzucić calą płytę na HDD, wtedy nie trzeba żonglować, gry się jeszcze szybciej ładują i laser się oszczędza. Do tego jak się zrąbie taki BD to trzeba płacić dużo więcej za naprawę.

 

 

Ja tam BD odbieram jako zaletę, PS3 świetnie mi się sprawdza w tej kwestii :)

w grach się nie sprawdza, patrz wyżej

 

 

Do tego po wykupieniu PSN+ Sony raczy mnie co jakiś czas darmowymi gierkami (i nie są to bynajmniej "odpady", tylko niezłe produkcje jak inFamous 2).

darmowe gry? xD przecież płacisz za to, do tego one są pożyczane, nie masz ich na stałe

 

Tytuły "ekskluzywne" na konsolę Sony też są ciekawsze. X ma serie Halo oraz Gears of War jeśli chodzi o prawdziwe perełki, jest jeszcze Crackdown i kilka mniejszych ale mimo wszystko Uncharted, inFamous czy Heavy Rain jakoś lepiej mi podeszły.

a to już kwestia gustu :) no ale wiadomo że Forza >>>>> GT

 

Do multi-platform i tak mam wypasionego PC'ta, więc te mnie nie interesują (na konsoli), a X kurzy się po ukończeniu Halo Reach.

 

tez mam super pc, ale wolę i tak grać na Xie :) Edytowane przez fenikz
Link to post
Share on other sites

@fenikz

 

Nawet jak wrzucisz wszystkie płyty na hdd xboxa to i tak musisz je zmieniać. Sprawdź np. z LA NOIRE. Czyta z hdd po instalacji ale i tak przy kolejnych epizodach poprosi o wsadzenie kolejnych płyt. Natomiast masz rację, że tych gier na kilku płytach jest tyle, że argument za blue ray poza filmami wyparowuje. Do tego nawet jak masz ps3 z hdd 250gb to nie zainstalujesz na tym gry, dopiero po kupnie się dowiedziałem....why?!

 

Obie konsole są zbliżone, kwestia tego co kto bardziej lubi. Ja nie gram w multi i nie oglądam filmów BR to dla mnie te przewagi sony nie mają znaczenia.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Stul pysk, po raz kolejny pieprzysz bzdury. Nawet ni chce mi się szukać tylko sam sobie znajdź porównanie wielu gier (jest na youtube) i wersje xowe w przeważającej ilości przypadków pod względem framerate robią z ps3 miazgę.

Oświetlenia na ps3 ? bahahahah człowieku, takie oświetlenie, że jak bym nie dawał w niektórych grach na ps3 brightness w telewizorze na +20 to nie dało by się grać bo nic nie widziałem !

 

Lubisz porównania z lens of truth ? To może obejrzyjmy Red Dead Redemption pajacu http://www.lensoftru...ead-redemption/

 

Na ps3 grafika tak rozmazana, że ledwo co widać !

 

Zawsze mówiłem ze większość lepiej wygląda na xie z uwagi na lepszy gpu(choć nie zgadzam się z gxxor co do aż 2 krotnej przewagi) jednak jeśli deweloper wymaksuje konsole to jest podobnie lub trochę lepiej na ps3.

 

...

 

 

ja tylko pisałem co powiedział carmack http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Carmack_PS3_to_druga_najlepsza_konsola_w_historii-36424.html

 

 

rozmowy grupowe,

czat niezależny od gry,

 

 

kompletnie nie przydatne

 

interface nie zamula,

u mnie też nie zamula

 

w 99% grach multiplatformowych nie ma lagów, ani nic nikogo nie wywala co chwilę,

hehe dobre.

 

w grach się nie sprawdza, patrz wyżej

przez dvd masz często strasznie skompresowane filmiki.

 

http://2.bp.blogspot.com/_ZReVeyMqlsA/S55FuFsJzkI/AAAAAAAAAR8/LAKqHTBPCqc/s1600-h/Final_Fantasy_13_Vergleich_PS3_vs_Xbox_360_6.JPG

Edytowane przez Wulfen
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...