Skocz do zawartości

Co wymienić aby mieć 60fps w BF3


Recommended Posts

Przegladalem fora i doszedlem do wniosku ze najlepsza karta przy obecnej konfiguracji mojego sprzetu bedzie hd 6870. Tylko pytanie- czy warto zmieniac karte i czy bede mial dużą rożnice w grafice? Obecnie jak juz wspominalem gram na medium w Dx10 a fps skacze mi od 30-50 w zaleznosci od mapy. Czy na 6870 bede mogl pograc na high przy 40+ fps ?...a i jeszcze jedno- czy jest duza roznica w grafice miedzy dx10 a 11 ?

Link to post
Share on other sites

Sprzedaj obecna kartę i pomysł np o czymś nie koniecznie drogim ale wydajnym np po OC.Proponuje np GTX470,po podkręceniu karta osiąga taktowania stokowego GTX570 czyli karty wartej na chwile obecna 800 do 1000zł a gtx470 kupisz za 500zł,a jak nie to np taki radeon Hd6870 tez zły nie jest wiec co wolisz :)

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites

Ale teraz widze ze masz GTX 580

Bo jeszcze mam GTX580,ale przechodzę na HD7970 i na okres przejściowy udało mi się wyrwać za 450zł GTX470 :)

Obecnie mam ta i ta,bo jeszcze się nie sprzedała 580 to mam ją jeszcze w sygnaturce :)

Link to post
Share on other sites

Gtx470 kosztuje ok. 750 zł na allegro i nie wiadomo który egzemplarz da rade się podkręcić do osiągów gtx 570.

 

Każdy egemplarz referencyjny ma niezłe OC i bez problemu osiągnie wydajność GTX 570 stock z tym że konieczna była by wymiana systemu chłodzenia na wydajniejszy ;)

Link to post
Share on other sites

Kusi mnie zeby wciagnac tego gtx470 jest 80 zl tanszy niz ten 6870 tylko ze jest ryzyko bo bez gwarancji niestety

Nie patrz na gwarancje,ja bym brał tego GTX470 i do tego 80zł troszkę dołożył i kupił chłodzenie GELID'a Ice rev.2 za 150,po czym kręcisz kartę do poziomu stokowego GTX570, i masz niskie temperatury,i kartę z wydajnością GTX570 który kosztuje 900zł wtedy grasz i się śmiejesz :) dobrze ci radze :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...