Skocz do zawartości

Co wymienić aby mieć 60fps w BF3


Recommended Posts

Witam,

 

Aktualnie posiadam:

 

 

Procesor: Q6600 @ 3.4Mhz

Pamięć RAM: DDR2 6GB 667MHz CL5

Zasilacz: OCZ 500W

Karta graficzna: GTX 260

Rozdzielczość monitora 1680x1050

 

Przy tej konfiguracji mam ok 30 fps'ów w bf3 na medium. Chciałbym wymienić karte (max.750zł) tak aby osiagnać stabilne 60 klatek. Czy jest aktualnie na rynku taka karta aby to osiagnać ? Czy musiałbym raczej wymienić calego kompa? Z góry dzieki za pomoc.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez eXar1138
Link to post
Share on other sites

http://www.xbitlabs.com/images/graphics/battlefield-3/Premium.png

http://www.xbitlabs.com/images/graphics/battlefield-3/Performance.png

 

także najmniej GTX590 lub HD6990 :)

Edytowane przez Bany_krk
Link to post
Share on other sites

W sumie ten ranking co podałeś Namy coś jest z du** :D Ja na 570 referent po średnik OC mam 60fps spadki do 38 ale w FullHD więc z tego wynika że mam lepszą karte od gtx580? (gram na all ultra)

Edytowane przez kubaziom73
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Co wymienić aby mieć 60fps w BF3

 

Miałem stałe 60kl/s (co by się nie działo - mur beton 60kl - tylko AA na x2 cała reszta na ultra, rozdz 1080p) na konfigu:

 

2600k

 

2x570 SLI

 

8gb ram

Link to post
Share on other sites

na słabszym procu lepiej sie spisze radeon

Radeon spisze się lepiej,ale na procku 2 rdzeniowym jeśli jest Quad to nie ma znaczenia czy jest to GeForce czy AMD :D

 

Co do grafy to spokojnie pograsz na High w 1680x1050 jednak musiał byś polować na GTX 570 czy inny odpowidnik AMD o podobnej wydajności ;)

 

http://www.geforce.com/Optimize/Guides/how-to-build-a-kick-ass-battlefield-3-pc/#1

Link to post
Share on other sites

w ogole to ja mam q6600 na 2,4 czyli oryginalnie ;p ramu 6 gb ddr2 800mhz i gts250... z 512 ramu... i fakt faktem na low...ale w 1650 chodzi przy 40 fps fakt czasem spadki do 25-27..wiec mysle ze za cene ktora podales karta powinna wyciagac te stabilne 60 klatek...czasem z malym spadeczkiem ;) kolo na serii 4xxxx radeona gra na full hd wszystko max z aa itp itd... i chodzi super plynnie przy 4 gb ramu i jakims tam brzydkim radeonie sprzed 3 lat powodzenia !:)

Link to post
Share on other sites

W BF3 liczy się proc 4 rdzeniowy i nie ma znaczenia jak taktowany bo pierwsze skrzypce gra tu karta graficzna i to od niej w głównej mierze zależy jaką będziesz miał wydajność w tej grze ;)

 

Tak na dobrą sprawę nawet HD 5850 da radę tym bardziej w 1680x1050 :)

 

Edytowane przez Znawca
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...