Skocz do zawartości

Likwidacja komisu komórkowego


Recommended Posts

Dostanę coś ciekawego do Desire S? Stacja dokująca, uchwyt samochodowy, ładowarka, etui (kabura)

staacji nie ma, uchwyt został tylko uniwersalny, jest kabura, zasuwany futerał i chyba folia ochronna
Link to post
Share on other sites

Dostanę coś ciekawego do Desire S? Stacja dokująca, uchwyt samochodowy, ładowarka, etui (kabura)

Powiem Ci wszystko jutro, ponieważ jutro do pracy idę, w weekendy nie pracuję :P pozdrawiam.

 

Masz coś do Motorolki Razr XT910? :)

Jutro będę w pracy, więc jutro udzielę odpowiedzi.

 

Powiem Ci wszystko jutro, ponieważ jutro do pracy idę, w weekendy nie pracuję :P pozdrawiam. Jutro będę w pracy, więc jutro udzielę odpowiedzi.

:)

 

Wziąłbym 2 możliwie największe karty pamięci do androida (microSD) Fajnie by było gdyby były adaptery do zwykłego SD Jakie ceny pamięci ? I cena wysyłki ?

Info jutro, pozdrawiam.
Link to post
Share on other sites

ja też ponawiam obudowa se w995 masz może :D

nie ma

 

Masz może płytę główną do W595?

n ie ma

 

Wziąłbym 2 możliwie największe karty pamięci do androida (microSD) Fajnie by było gdyby były adaptery do zwykłego SD Jakie ceny pamięci ? I cena wysyłki ?

nie ma microsd zostały tyylko memory stick

 

w jakiej cenie etui do galaxy S II ? nie ma jakiejś kabury ? i micro sd 32GB jaka cena ?

zostały tylko memory stic, nie ma microsd

 

OO i jeszcze jakieś starsze soniaki z dobrymi aparatami - są? :) + Akcesoria do Iphone'a i iPada :)

nie ma telefonów. z akcesoriów:

http://img826.imageshack.us/img826/5762/iphonezl.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

kabury do 4 i 3 po 5zł

słuchawki orginały droższe bo 20zł

do ipada folia 5zł

Link to post
Share on other sites

w domu mam stacje niby do 3gs'a i nie dziala tv out, a tylko o to mi chodzi :) Jeżeli ma jakiegoś 3gs'a z najnowszym softem i sprawdzi czy działa i potwierdzi to wezme :)

jak sprawdzimy jakoś dam znać.

 

Proszę o zmaknięcie tematu. Towar pojedzie na giełdę elektroniczną w niedziele, tutaj z reguły nie ma o co ludzie pytają.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...