Skocz do zawartości

Wasza Pierwsza strona www


Recommended Posts

PIsać jak wyglądała wasza pierwsza strona którą zrobiliście. Bo moja wyglądała mnie więcej tak :

 

-Czarne tło

-Do góry na samym środku tytuł strony

-Potem była tabela i w jednej kolumnie były kategorie .

-Była jeszcze jedna wielka komurka gdzie znajdowała se treść

-Obramowanie tabeli było czerwone

-Kolor tekstu był biały

Link to post
Share on other sites

Oj.. stare dobre czasy ;) Koło 6 klasy podstawówki. Pamiętam, że miałem problemy z tabelami - nie mogłem zapamiętać co i jak. Po roku ogarniałem CSS, a potem PHP+MySQL. Dziś przesiadłem się na trochę inny dział - C++ :D

 

Pierwsza strona:

- "Hello World"

- zielone tło

- czarna, duuuża czcionka

- kursywa z pogrubieniem

 

A pierwsza "poważna" strona to serwis z grami online. Wszystko robione ręcznie, każda gra z osobna była w tablce HTML pisana metodą Ctrl+C, Ctrl+V, zmieniony obrazek, opis i tytuł. Osadzenie flasha ściągnąłem z gotowców z tutoriali :D Dostałem za to 6 z informatyki na koniec, jako jedyny w klasie - wtedy był szpan ;)) W gimnazjum za trochę lepszą stronę - nie mogę sobie przypomnieć co to było), dostałem dostęp do szkolnej strony opartej o CMS. Nauczyciele dawali mi teksty i zdjęcia, a ja je wstawiałem :D

Aż się łezka w oku kręci...

Link to post
Share on other sites

Nie chce tworzyć nowego wątku więc zapytam tutaj.

Mam do szkoły zrobić taką mini strone w asp.net, praktycznie już zrobiłem tylko mam jeden problem. Zrobiłem taki mini sklep na takiej zasadzie że jak zaznaczy się odpowiednią pozycję i kliknie na przycisk dodaj/wyślij to pojawia się w kolumnie "Liczba sztuk" pole tekstowe w którym można wpisać liczbę sztuk. Nie wiem dlaczego ale działa to tylko w pierwszych 3 pozycjach w pozostałych to pole tekstowe jest cały czas widoczne. Co jest nie tak w kodzie że ono jest cały czas widoczne?

http://www.sendspace.com/file/3rkvk5

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Moja stronka była całkiem ok - mi się podobała ;):

- czarno-szare tło - takie paski

- niebieska kolorystyka (buttony, logo u góry)

- treść na biało

 

Później może zrobię screena i wrzucę.

 

PS. Stronkę robiłem na jeden przedmiot u mnie w szkole :)

Link to post
Share on other sites

Fajna stronka ale wiadomo można było lepiej.

Swojej nie opiszę bo po stworzeniu zaproponowali mi dwie opcje usunąć stronę albo "Widzimy się w sądzie".

Ogółem strona dotyczyła motoryzacji głównie Amerykańskiej i GM (Ford) po kilku mieś działania stronny napisała takiego Mail'a do mnie :(.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

No ja to robilem do szkoly. Ale jakos po skonczeniu klasy zapomnialem o niej. Nie wiem czy warto wracac bo sporo musialbym poprawic i zmienic oraz przypomniec co od czego bylo.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

No ja to robilem do szkoly. Ale jakos po skonczeniu klasy zapomnialem o niej. Nie wiem czy warto wracac bo sporo musialbym poprawic i zmienic oraz przypomniec co od czego bylo.

 

Warto potem się przydaje zobacz ile możesz zmodyfikować i zrób to.

Ciekawe CD Project nie miał zastrzeżeń do strefy Download?

Link to post
Share on other sites

Hehe. A linki dzialaja jeszcze :co:

 

Z tego co sobie przypominam to specjalnie wysylalem maila w tej sprawie i tam jednej rzeczy. Jak zezwolili to czemu niby nie??

 

Sprawdził bym ale mój "Blaszak" nie podołał obu grą kurzą się na półeczce w limitowanych edycjach!(obie kupione w pre-orderze wiem wiem mogłem sprawdzić wymagania no cóż). Edytowane przez matt105
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...