Skocz do zawartości

[MULTI] Watch_Dogs - seria


Watch_Dogs 2  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      0
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Właśnie odkryłem kolejną niedoróbkę z WD.

Zakorkowałem skrzyżowanie poprzez stłuczke czego efektem było iż wszystkie samochody stały. Żaden nie wjezdżał.

Zhackowałem sygnalizacje i wszystkie jednomyslnie przypierdzieliły w to co stało na skrzyzowaniu....

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Udało się może komuś stworzyć tryb swobodny online albo wyścigi online ?

Tworze grę zapraszam kolegę i jemu pojawia się informacja / sesja nie jest już dostępna / tak samo jest gdy on tworzy sesje.

Przy tworzeniu gry są 2 lub 3 opcje /stwórz sesje/ /dołącz do sesji/ ew. /rankingi/ i przy / stwórz sesje / jest kłódka

 

Proszę o pomoc :D

Link to post
Share on other sites

Gra jest fajna :) A z presetem od pitera jeszcze lepsza :) Mam jedno pytanko - co daje opcja "wyświetlania maksymalna ilość klatek przetwarzana przez GPU" czy jakoś tak ? Mam ustawione - 2.

Jeżeli chodzi o ilość fps to na ustawieniach ULTRA ze wszystkim co się da na max i TXAAx2 i ze sweet fx mam w granicach 40-50. Może wygładzanie w ogóle wyłączyć ? Czy jest coś na czym można podciągnąć parę fps'ów jeszcze, ale żeby sweet fx nadal wyglądało dobrze ?

Edytowane przez koowall
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...