Skocz do zawartości

[MULTI] Watch_Dogs - seria


Watch_Dogs 2  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      0
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

A miało działać płynnie na 670

Na high z HBAO na low i bez AA działa płynnie. Najbardziej widoczną różnicą względem high a ultra jest drop w fps. 

Wrażenia opiszę za jakąś godzinę jak już chwilkę pogram. Do tego czasu powinien się załadować pierwszy filmik a drugi z porównania high vs ultra wrzucę chwilę po nim

Link to post
Share on other sites

3GB vram na ultra -_-

 

Miało działać na 670 na ultra, a tu lipa. No chyba, że ktoś kupił wersje z 4GB zamiast 2GB vram :/

Dlaczego 3 ja się pytam. To, że radki tak mają nie znaczy, że każdy musi mieć te 3GB w grafie -_-

 

Ok, już się wypłakałem. Kolejny tytuł którego nie kupie bo producenci lecą sobie ostro w kulki z tym co mówią.

Link to post
Share on other sites

Chyba ma dość spory bo z teksturami na maks miałem pokaz slajdów. Wystarczyło obniżyć na high i nic nie tnie

 

Jeśli serwer znów nie zdecyduje, że mam od nowa ładować plik to za jakieś 15 minut wstawię link do krótkiego filmiku

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

Gra się fajnie. Fizyka jazdy dziwna,ale idzie się przyzwyczaić. Strzelanie całkiem przyjemne, cover system standardowy. Ciekawe jest hackowanie elementów otoczenia by odwracać uwagę innych, ale czuję problem powtarzalności jak w większości tego typu gier. Obym się mylił

Link to post
Share on other sites

Na wszystkich możliwych ustawianiach mam dropy do ~30 na 780@1260 hmh chyba trzeba na stery od nvidi poczekać

 

@down nie

 

E: Po oc cepa troszke mniej dropów ale nadal pacznga 

Edytowane przez Kubuś73
Link to post
Share on other sites

Niech ktoś napisze do redakcji benchmarku, żeby zrobili testy na różnych procesorach i kartach tych najpopularniejszych, bo z tego co wiem to procesory i5 wypadają o wiele gorzej od i7, a nawet podobno na równym poziomie co amd fx 8350 - gra podobno jest w stanie wykorzystać wszystkie wątki, ale jestem ciekaw jak to wyglądałoby w testach, bo szykuje się do zakupu pc i procesor jest teraz wielką niewiadomą. 

Link to post
Share on other sites

38 misji głównych i cała masa pobocznych. Mój komp raczej nie jest sprzętem na ultra granie,ale na wysokich jest bardzo dobrze i gra nie zwalnia. Strasznie przyjemnie się gra i jeśli komuś podoba się GTA to można brać watch dogs ( tylko nie liczcie na taki sam poziom fabuły :P )

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

Nikt nie zakazuje Ci tego zrobić.  

Fakt - wyślę e-maila jeszcze dziś :) 

 

38 misji głównych i cała masa pobocznych. Mój komp raczej nie jest sprzętem na ultra granie,ale na wysokich jest bardzo dobrze i gra nie zwalnia. Strasznie przyjemnie się gra i jeśli komuś podoba się GTA to można brać watch dogs ( tylko nie liczcie na taki sam poziom fabuły :P )

 

Czyli gra baardzo długa. Cóż wydaje się to nawet bardzo całkiem przyjemna gierka, a mógłbyś podać swoją specyfikacje ? Muszę przyznać, że woda i zachowanie ludzi, przynajmniej na twoim filmiku prezentują się bardzo dobrze. Sprawdzałeś jak gra prezentuje się na wszystkich wymaksowanych ustawieniach ? Czy są takie dropy fps-ów, że nie jest grywalna :P ? A ten antyaliasing to widać, że jest bardzo zaawansowany, jakie jest najlepsze wygładzanie w przypadku WD ? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...