Skocz do zawartości

Problem z Dell Latitude c510/c610


Recommended Posts

Witam z góry przepraszam jeżeli pisze nie tam gdzie powinienem ew proszę o przeniesienie. A więc tak mam problem z obrazem w Dell Latitude c510/c610 została wymieniona matryca/tasiemka/inwenter oraz karta graficzna po włączeniu jest delikatne mignięcie na matrycy i nic więcej jeżeli jest podłączony monitor zewnętrzny wszystko się ładnie uruchomi i widać jeżeli zaś nie jest podłączony to po jakiś 5-10 sekundach laptop się wyłączy czy miał ktoś już taki problem albo czy wie ktoś co może być nie tak? z góry dzięki za pomoc i Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Po wymieni wszystkiego są dokładnie takie same objawy jak na początku według mnie może być coś z płytą główną bo wątpię ze to co wymieniałem jest w identyczny sposób uszkodzone ale... pojawia się pytanie co jest nie tak skoro na zewnętrznym monitorze działa wszystko ok a na matrycy nic co do podłączenia jest według mnie wszystko ok próbowałem zdemontować wszystko i podłączyć jeszcze raz i jest cały czas to samo.

Link to post
Share on other sites

Właśnie w tym tkwi sęk że wszystko jest takie samo...

 

proba z kolejna matryca na pewno dzialajaca tez ten sam efekt. teraz pytanie czy na samej plycie glownej moglo sie cos uszkodzic jak tak to co i czy idzie w miare latwo to naprawic

Link to post
Share on other sites

wszystko wskazuje ze płyta ale jak to sprawdzić co dokładnie...? inwerterow mam 3 tasiemek mam 2 matryce mam 2 karty graficzne mam 2 jakakolwiek kombinacja zawsze jest ta sama reakcja. zastanawia mnie tylko czemu on sie resetuje gdy nie ma podłączenia na monitor zewnetrzny...

Edytowane przez Cober92
Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie będzie trochę więcej czasu i spokoju to spróbuje to zrobić chociaż się trochę cykam xp ale zobaczymy i dam znać czy się udało

 

Laptop naprawiony przy lampkach kontrolnych lut mostkowy robil zwarcie został naprostowany i poprawiony i wszystko działa jak należy a Tobie wormadam dzięki za pomoc Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...