Skocz do zawartości

Podkręcanie kart graficznych! Jaki masz wynik?


Recommended Posts

"Your result has the following problem(s) and will not be shown for example on leaderboards: The physics score is invalid. PhysX GPU acceleration used"

 

a teraz bierz slownik i do roboty. Jesli mimo to nie zrozumiesz, poproś to spróbuje wyjaśnić ci jeszcze raz.

Link to post
Share on other sites

"a jak zazdroscisz PhysX to nie trzeba bylo brac radka "

 

 

 

GF też sobie kupiłem ale wsadzam do kompa tylko w niedziele i święta.

 

spoko młody, ładny wynik, tylko chcialem ci doradzić zebyś do ogólnej klasyfikacji się dostał.

GF nie kupuje, bo się boję tych kart, zawsze jakieś problemy są z nimi. Physixa nie używam, a jak bym miał też bym nie używał, bo zawsze ogranicza fps.

Link to post
Share on other sites

Twoje wypowiedzi są na takim poziomie, że trudno mi uwierzyć w twój wiek podany w profilu. Nie ma więc sensu wdawać się z tobą w pogawędkę, zwłaszcza że ten temat służy do czego innego. Koniec offtopa z mojej strony.

Link to post
Share on other sites

eden z Żółkiew a drugi z jeszcze wiekszej dziury Braniewo

I właśnie pokazałeś jakim jesteś prymitywem. Patrzysz na miejscowość i ilość pieniędzy w portfelu. Powodzenia w życiu panie uczony ^^

 

PS i nie pisz do mnie na GG bo to jest żałosne. Pokazujesz tylko jak słaby jesteś psychicznie i jak łatwo jest Ciebie sprowokować EOT :)

Link to post
Share on other sites

pokazcie na co stac te wasze gpu

Jestem z małej miejscowości Buczyna, a wyniki OC kart mam lepsze od Ciebie. Nie kozacz, bo masz trochę kasy w portfelu. Chcesz to możemy sobie urządzić pojedynek OC, załatwię sprzęt taki jak masz i zobaczymy kto więcej wyciśnie i będzie miał lepsze wyniki w benchmarkach.

 

EDIT: W sumie to mam proca i7-920 i pamięci DDR3-2000. Niedługo dostanę płytę główną i GTX'y 580.

Link to post
Share on other sites

Adrianie, oglądam zdjęcia twojego kompa na profilu i ze smutkiem stwierdzam, że "straszny odpust". Masz kase to zapłac i poproś kogoś kto się zna, niech ci to ładnie poskłada bo obecnie wygląda to mocno depresyjnie.

To już nawet u mnie wygląda lepiej (zwłaszcza po zmianie karty), a nigdy nie starałem się zrobić szpanerskiego kompa.

Pamiętaj też że obkładnie się elektroniką jest niezdrowe. Poza tym ładne zdjęcia, masz ładnie posprzątane, mógłbyś wpaśc zrobić mi tak samo.

A propo kto ma gdzie więcej i co dostanie to ja tylko napisze, że - "leczcie się psychologicznie".

Link to post
Share on other sites

Pamiętaj też że obkładnie się elektroniką jest niezdrowe. Poza tym ładne zdjęcia, masz ładnie posprzątane, mógłbyś wpaśc zrobić mi tak samo.

Te wszystkie mega i gigaherce chyba tworzą wokół użytkownika pewne pole i zakłócają pracę mózgu :]

 

EDIT: Matej my już mieliśmy, teraz ich kolej ;)

Link to post
Share on other sites

pokazcie na co stac te wasze gpu

Jestem z małej miejscowości Buczyna, a wyniki OC kart mam lepsze od Ciebie. Nie kozacz, bo masz trochę kasy w portfelu. Chcesz to możemy sobie urządzić pojedynek OC, załatwię sprzęt taki jak masz i zobaczymy kto więcej wyciśnie i będzie miał lepsze wyniki w benchmarkach.

 

EDIT: W sumie to mam proca i7-920 i pamięci DDR3-2000. Niedługo dostanę płytę główną i GTX'y 580.

ok czekam

Link to post
Share on other sites

pojedynek Overclockerów:D jesteście Jeb***** :D czytam wasze komentarze i nie wiem który którego chce pokonać mądrością i lepszym sprzętem, ten Kozaczy ze ma to i tamto ten znowu ze jest lepszy hehe :D Dajcie spokój to czy ktoś jest z Warszawy czy Buczyna czy tak jak ja z Jadownik to cos oznacza? Wiadomo "wieśniak" to musi być gorszy... ;) ja zaproszę do Siebie po świętach Koziro, mam nadzieje ze sie zgodzi ( Overclockerem nie jestem ) i pogoni trochę mój sprzęt z profilu + 2x GTX 580 to wtedy tez zacznę kozaczyć Tutaj i będę wyśmiewał "mieszczuchów" :]

Link to post
Share on other sites

Spoko, spoko ja jak zwykle sobie jaja robię, a wszyscy się spinają :]

Wyniki postaram się dać jakieś jak dostanę sprzęt, ale nic nie obiecuję.

Jeśli zabawa w pojedynki OC to, aby każdy miał równe szanse powinno być tak, że liczy się przyrost punktów. Robisz test na domyślnych taktach karty i zapisujesz. Potem podkręcasz samą kartę i robisz test. Liczysz jaki przyrost w % uzyskałeś. Kto ma najwięcej ten wygrywa ;)

Link to post
Share on other sites

http://dl.dropbox.com/u/3840370/IMG_0001.JPG

 

Na ten moment śmiga to z i5-2500K, ale i7-920 + Rampage III Gene leżą na półce i też zostaną niedługo odpalone ;)

Kompa dopiero co złożyłem, więc wyniki mogą być dopiero za kilka godzin (mam też kilka innych spraw).

Stay tuned :]

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...