Skocz do zawartości

Podkręcanie kart graficznych! Jaki masz wynik?


Recommended Posts

bez problemu pobiję ten wynik, większość radków na 1.3v leci stabilne 1000MHz. Zabawa kończy się na 1050MHZ przy 1.35v bo na tyle (napiecie) pozwala software. A pamięci mozna kręcić w nieskończoność, po prostu w pewnym momencie zaczną zwlaniać zamiast przyśpieszać i tyle.

Link to post
Share on other sites

Taki kozak, a pewnie żadnego wyniku nie pokażesz...

wk*******ą mnie tacy ludzie - kozak w necie, c*pa w świecie

 

jaki koleś a co ja ci strone temu pokazywałem? Mam ci to pocztą przesłać?Nie obrażaj mnie bo na razie sam z siebie idiote robisz.

 

 

 

Adrian-->Uczący się minioverclocer nie przeklinaj, rzeczowa dyskusja a nie cenzored.

Link to post
Share on other sites

Nie będę pamiętał całego tematu, bo dziennie przeglądam ich bardzo dużo.

Obecne takty jakie mam w pełni stabilne to 1000/1450 MHz przy 1,1 V na tym HD6950. W Vantage prawie 23k GPU Score.

Adrian-->Uczący się minioverclocer

Przynajmniej się nie wymądrza tak jak Ty. Wie ile wie i nie wychyla się ponad nikogo z wiedzą, jeśli jej nie ma.

Nie mam już ochoty z Tobą dyskutować, bo rozmowa schodzi na coraz niższy poziom. Z takim jak Ty się nie wygra.

Link to post
Share on other sites

http://img808.imageshack.us/img808/4937/beztytuu12yf.png

i uczcie się od miszcza co nie oszukuje physixem :cenzura:

i oczywiście tylko wynik gpu bo procka nie będę specjalnie dla was męczył

TwinFrozr3 jest bardzo dobre, max 74C w 3dmarku vantage na 1.35v na grafie - potrafi ktoś tak? Ha (teraz zwala się tabun ludzi z accelero extreme)

 

 

PS.

procka moge jeszcze pogonić z 4200MHz na coś jak ADI (4400mhz) ale to juz na pewno nie na 1.3v.

Link to post
Share on other sites

mi nie jest zal na temat physix juz ci mowilem jak go tak zazdroscisz to sie przesiadz na nv

 

a jak juz tak sie spinasz to podaj z 3d 11 wynik :cenzura:

 

tu masz moj zebys nie mosial juz szukac to ci dam linka zeby nie bylo ze jestem nie uprzejmy dla starszych

 

http://www.benchmark.pl/benchmarki_i_ra ... komentarze

Link to post
Share on other sites

http://img854.imageshack.us/img854/994/mmmg.png

Adi, nie potrzeba mi linka do 3dmarka11 ja go mialem jak ty jeszcze w pieluszkach biegałeś :cenzura:

Ile ty masz na tym mega wypasie turbo tw2 na gtx580? Z ciekawości pytam, z 6800pkt?

Ja sprzedaje tego 6950 i 6970 lightinga biorę jak wjedzie do kraju bo ten 6950 za krótki jest. Jak bym poleciał tydzień na samym pasztecie to może bym i gtx580 lighting kupił ale nie lubię nvidii.

Koziro nie znasz się zupełnie, taka prawda, każdy ze mną może wygrać. Tylko trzeba grzecznie i kulturalnie, a ty coś nie umiesz od razu mięsem rzucasz.

Link to post
Share on other sites

tamten jest z gtx 480 na 890 a wykrecilem go na 900 ale juz nie zdazylem zrobic testu bo pad mi system potem pojechalem z kompem do polski i gtx 480 sie uszkodzil

na tw II mam 7100 na 970-1940-2200

na 980-1940-2200 jeszcze nie robilem

 

to jest do gtx 580twII na 970

 

http://www.benchmark.pl/benchmarki_i_ra ... komentarze

Link to post
Share on other sites

Koziro nie znasz się zupełnie, taka prawda, każdy ze mną może wygrać. Tylko trzeba grzecznie i kulturalnie, a ty coś nie umiesz od razu mięsem rzucasz.

Podważasz moje kompetencje na podstawie tego jak się odnoszę do Ciebie. Gratulacje.

Nie umiem... hm... karty różnią się całkowicie, bo są to wersje niereferencyjne. MSI ma lepsze chłodzenie, a co za tym idzie większe możliwości OC. Nie mam zamiaru ochładzać specjalnie mieszkania, by uzyskać lepsze temp na karcie. Jakbyś tak się znał na overclockingu to byś wiedział, że nie wystarczą tylko umiejętności.

Nie wiem po co Ci odpisuję, widocznie mam wrodzoną chęć pomocy innym. Chcę Ci łopatologicznie wytłumaczyć kilka spraw, jednak emocje często biorą górę i nie mogę spokojnie odpisywać na głupoty, które wypisujesz.

Wróciłem na to forum po kilkumiesięcznej przerwie, bo zaiste denerwowali mnie tutejsi ludzie. Znów muszę sobie zrobić pauzę.

Link to post
Share on other sites

ojej, nie wczuwaj się tak. Było mineło. Nie jesteś w stanie mi nic nowego powiedzieć, o OC wiem wszystko co mnie interesuje. Dla mnie możesz karte i w piekarniku w kuchni testować, napisałem tylko, ze TWIII dobrze się spisuje nie musisz zaraz wpadać w rozpacz, że masz cieplejszy model i robić wykłady o jakichś umiejętnościach, wtf? Jakie umiejętności, podniosłem napięcie programem dla dzieci na bardzo przeciętnej sztuce 6950 która dodatkowo nie chce się zmodować. Jak bym wziął ołówek/ lutownice / wiadro cieklego azotu i zrobił coś koło 1500MHz to by były może jakieś umiejętności ale tak?

Ale doceńcie to, że podniosłem swojego proca dla was na 4400MHz i 1.4v, jak się sfajczy albo zdegraduje - odkupujecie (i5 760 nie są strasznie drogie, dacie rade)

 

"na tw II mam 7100 na 970-1940-2200"

 

ostatecznie może być (jak na nvidię). Po długiej naradzie uznaliśmy z koziro, że jednak masz trochę więcej punktów ode mnie. Ale są też postępy, bo wreszcie przestałeś oszukiwać physixem (choć to pewnie dlatego, że nie mogłeś w tym marku)

Link to post
Share on other sites

ojej, nie wczuwaj się tak. Było mineło. Nie jesteś w stanie mi nic nowego powiedzieć, o OC wiem wszystko co mnie interesuje. Dla mnie możesz karte i w piekarniku w kuchni testować, napisałem tylko, ze TWIII dobrze się spisuje nie musisz zaraz wpadać w rozpacz, że masz cieplejszy model i robić wykłady o jakichś umiejętnościach, wtf? Jakie umiejętności, podniosłem napięcie programem dla dzieci na bardzo przeciętnej sztuce 6950 która dodatkowo nie chce się zmodować. Jak bym wziął ołówek/ lutownice / wiadro cieklego azotu i zrobił coś koło 1500MHz to by były może jakieś umiejętności ale tak?

Ale doceńcie to, że podniosłem swojego proca dla was na 4400MHz i 1.4v, jak się sfajczy albo zdegraduje - odkupujecie (i5 760 nie są strasznie drogie, dacie rade)

Jesteś zaje :) sty , naprawdę .

Pomagasz ludziom kompletnie za darmo, tylko wszyscy muszą twierdzić że jesteś , po prostu zaje ;) sty !

Gdyby nie ty i podniesienie twojego proca , moje życie wyglądało by zupełnie inaczej .

Kocham cie , papasqi ;*

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...