Skocz do zawartości

[MULTI] Max Payne - seria


Recommended Posts

Po prostu irytuje mnie ten wszechobecny orgazm na temat tego tytułu...

jeżeli ktoś mówi że ta gra ma świetny klimat w "jedynkę" nie grał, albo był tak młody że ledwo pamięta

max payne był fajny bo jako jedyna z gier zamiast cut-scenek miał komiksy ... gdzie się podziały komiksy? oddajcie je :)

kombinacji? czego? czy mam kogoś zlikwidować ak-47, czy może z mp5... ? so, breathtaking :)

Link to post
Share on other sites

Nie zastanawiaj się tylko kup,pod warunkiem że lubisz ten typ zabawy bo gra jest świetna grywalność stoi na bardzo wysokim poziomie i tego typu gry powiedzmy sobie szczerze tytuły z konsol mają ten klimat,którego brakuje w grach tylko na PC.Multi w tej grze jest inne równie ciekawe i zabawa jest przednia.Gram już drugi raz jako stary wyjadacz :)

 

Tu jest krótki test wydajności mojej jak i przy kolejnym ust. gra jest płynna jak by ktoś miał wątpliwości że mu nie pójdzie.

 

http://obrazki24.pl/images/maxpayne32.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=it1C4Oi372o

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chcesz efektownej strzelanki, zrealizowanej filmowo (fabuła, efekty) ale totalnie oskryptowanej i liniowej to ci się spodoba. Jeśli nie to czekaj na nowego Ghost Recon, na pewno z uwagi na multi poświęcisz mu więcej czasu.

A G.Recon to kupa taka sama jak BF3 tylko strzelanie i nic więcej typowa sieć i różnice w taktyce a przy MAXIE można się wyrwać od codziennego łupania dzięki właśnie fabule jak i znakomitym wstawkom mimo że bazuje na strzelance to jest dodatkowy efekt bullet time,dzięki wszystkim tym efektom gra się przyjemnie i sprawia frajde co by nie mówiąc.

 

Jak ci się nie podoba to minusy zachowaj dla siebie bo komus nie bedzie się podobać gra w ktorą ty dostajesz orgazmu.

Max jest tytułem bardzo dobrym,b.dobrze zoptymalizowanym podobający się większości zdobywając dobre noty.

Czekam z niecierpliwością na Hitmana ktory będzie podobny w kwesti grywalności.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chcesz efektownej strzelanki, zrealizowanej filmowo (fabuła, efekty) ale totalnie oskryptowanej i liniowej to ci się spodoba. Jeśli nie to czekaj na nowego Ghost Recon, na pewno z uwagi na multi poświęcisz mu więcej czasu.

 

Lubie tego typu strzelanki, gralem w 1 i 2 klimat ma za******y obie czesci :) ale szkoda mi troche 120zeta wywalac na gre ktora przejde w pare godzin xd :P..wsumie diablo 3 kupilem oryginal ale to obowiazkowy tytul :P^^.....musze pomyslec pomalu i rozsadnie :P:D

Link to post
Share on other sites

Lubie tego typu strzelanki, gralem w 1 i 2 klimat ma za******y obie czesci :) ale szkoda mi troche 120zeta wywalac na gre ktora przejde w pare godzin xd :P..wsumie diablo 3 kupilem oryginal ale to obowiazkowy tytul :P^^.....musze pomyslec pomalu i rozsadnie :P:D

Ale Diablo 3 to tytuł i na setki godzin grania i tutaj można sobie sypnąć nawet 2,5 paki jak ktoś chce. A MP3 przejdziesz raz te 14 rozdziałów w kilka godzin, ew. przejdziesz jeszcze raz i 120zł pójdzie na półkę.

 

A G.Recon to kupa taka sama jak BF3 tylko strzelanie i nic więcej typowa sieć i różnice w taktyce a przy MAXIE można się wyrwać od codziennego łupania dzięki właśnie fabule jak i znakomitym wstawkom mimo że bazuje na strzelance to jest dodatkowy efekt bullet time,dzięki wszystkim tym efektom gra się przyjemnie i sprawia frajde co by nie mówiąc. Jak ci się nie podoba to minusy zachowaj dla siebie bo komus nie bedzie się podobać gra w ktorą ty dostajesz orgazmu. Max jest tytułem bardzo dobrym,b.dobrze zoptymalizowanym podobający się większości zdobywając dobre noty. Czekam z niecierpliwością na Hitmana ktory będzie podobny w kwesti grywalności.

GR i BF3 to przecież tylko strzelanie, a MP3 za to oferuje szereg wymagających zagadek logicznych niezbędnych do ukończenia gry... nie żartuj :)
Link to post
Share on other sites

Ale nie oszukujmy się rozgrywka jest dużo bardziej wymagająca, nie jest to : schowaj się za osłoną, wychyl, strzelaj, idź dalej , schowaj itd. tylko idź dalej /schowaj się/ przeturlaj sięi złap broń jednocześnie strzelając/włącz bullet time/ skocz z bullet time i strzelaj,/ na hardkora podejdź do grupki przeciwników i rozwal . Poza tym dodajmy wyższy poziom trudności and dobrą fabułę.

 

Jak dla mnie gra chowa się tylko przed W2 jeśli chodzi o gry z ostatnich lat :)

 

Tych kombinacji jest naprawdę sporo i przechodzenie metodą CoD'a naprawdę może nużyć...

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Ale Diablo 3 to tytuł i na setki godzin grania i tutaj można sobie sypnąć nawet 2,5 paki jak ktoś chce. A MP3 przejdziesz raz te 14 rozdziałów w kilka godzin, ew. przejdziesz jeszcze raz i 120zł pójdzie na półkę. GR i BF3 to przecież tylko strzelanie, a MP3 za to oferuje szereg wymagających zagadek logicznych niezbędnych do ukończenia gry... nie żartuj :)

dokładnie też tak uważam :) i raczej nie kupie go..jak już to pożyczę albo wiecie skąd :P^^:D

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Przeszedłem Maxa w... 9-10 godzin? Interesowała mnie fabuła, więc grałem na łatwym.

I tak padłem kilkanaście(jak nie kilkadziesiąt razy, licząc nieudolne QTE na slumsach, nie chcę spoilerować ;)) razy. Pod koniec robiło się już nudno, cały czas ci sami wrogowie, te same tereny, takie oklepane się to robiło, jak rozpierdzielało się setki tych przeciwników, a oni nic nam nie mogli zrobić.

Ogółem gra bardzo dobra, zakończenie przyzwoite, chociaż mogłoby być lepsze, optymalizacja genialna, muzyka - również. Grafika czasami rozczarowywała(Pełno pikseli, np. Podczas wskazówek, jak ulotka na slumsach), ale ogólnie bardzo ładna i udana. Fabuła to zdecydowanie mistrz porównując do ostatnich tytułów, chociaż czasem robili z Maxa taką ciotę której nic nie wychodzi, a szkoda.

Gierka warta polecenia ;)

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Właśnie skończyłem Maxa. I co? Rewelacja :)

 

Chyba najlepsza gra w tym roku lub ex equo z Alan Wake.

 

Świetna fabuła i klimat. lepszy od drugiej części na bank. Od pierwszej chyba nie ale równie dobry. Brazylia grze nie zaszkodziła. Bardzo dobre monologi bohatera. Dużo akcji. Świetne filmy. I nie skończyła się po 4h. Aż ciągnęło do grania co znaczy, ze grywalność świetna.

 

Audio: bardzo fajnie wpasowane w grę. Świetny podkład muzyczny.

 

Video: Cóż... zastój od 2007 w ty względzie ale raczej wysoka pułka wg mnie.Tym bardziej że mnie graficznie zadowala Quake 2 1997r :)

 

Wymagania: Standard chyba... Pełne detale w 1024x768 bez pierdół (AA, Aniso, PhysX, 3D) z Vsync adaptacyjnym - 30fps stałe jak skała. Czuli git :)

 

Gra do przejścia jeszcze ze dwa razy. Ale teraz chyba drugą część odświeżę bo tylko raz w nia grałem. W pierwszą ze 3 albo 4 razy.

 

Generalnie... Polecam :) Gra dostaje rekomendację Benego :)

Link to post
Share on other sites

Wczoraj przysiadłem do MP3 i zrobiłem pierwsze 6 rozdziałów (bo Brazylii). Zdaję sobie sprawę, że moja ocena jest nieobiektywna bo mam sentyment do studia Rockstar, ale to dlatego, że robią obecnie najlepsze gry! Jak dotąd nie mam do czego się przyczepić: fabuła to bardzo wysoki standard ze świetnym voiceactingiem i postaciami "z krwi i kości", do którego przyzwyczaiło nas studio R, podobnie jest z warstwą dźwiękową (muzyka zawsze stała w grach Rockstara na najwyższym poziomie), grafika jest, obok BF3, chyba najładniejszą jaką ostatnio widziałem mimo niskich wymagań sprzętowych (gram na GTX 260 na wysokich ustawieniach). No i najważniejsze, czyli przyjemność z dziurawienia kolejnych przeciwników, nawet kiedy lamię i padam po raz kolejny na danym levelu, nie mam ochoty wyjść z gry, cud, miód i orzeszki. Gra warta jest każdej minuty z nią spędzonej.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Ja też skończyłem grę, najlepsza produkcja tego roku, lecz jako maniak MP stwierdzam że do jedynki i dwójki nie ma w ogólę startu. Gra była miodna i miała dobry klimat lecz ten z poprzednich a w szczególności pierwszej jest nie do pobicia. Do tego w trzeciej części brakuje KOMIKSÓW!!!!!!!! Dlaczego z nich zrezygnowano, był to jeden z najlepszych motywów. Bronie nie mają pier*****, są po prostu do du*y, podwójny Ingram albo obrzyn z poprzednich części wywoływał uśmiech na ustach, w najnowszej części odnosi się wrażenie że pukawki są na plastikowe kulki. Na minut także rezygnacja ze stopniowanego bullet tima, kto grał w dwójkę wie o co chodzi.

 

Grafika urywa du**ę, grałem ze wszystkimi fajerwarkami i miło zobaczyć w końcu jakiś tytuł który wyciska z PC siódme poty.Ogólnie gierka bardzo dobra ale powinni zrobić remake na tym silniku dwóch poprzednich części.

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...