Skocz do zawartości

[MULTI] Max Payne - seria


Recommended Posts

Klimat, fabuła, rozgrywka, ścieżka dźwiękowa!! Grając człowiek aż robi się ciekawy co wydarzy się w następnych rozdziałach a mając już kilka z nich za sobą wiedziałem, że jest to jedna z lepszych gier w jaką grałem. Grafika, ruchy postaci i oświetlenie jak dla mnie wypada bardzo dobrze.

Nuda i znużenie? Nie u max'a :D

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=w-0KOYNFx_s

 

http://www.youtube.com/watch?v=PhdeWlGpwS0

Edytowane przez philips
Link to post
Share on other sites

Odpaliłem to MSAA i max u mnie to 4 bo na wyżej grafa nie pozwoli. Ale efekt jak dla mnie znikomy, oprócz zjedzenia pamięci na grafie, spadku fps to nic nie zauważyłem :D Szkoda że nie można zapisywać w dowolnym momencie bo nieraz trzeba sie trochę wracać bo tam akurat zrobili autosave. :/

Link to post
Share on other sites

Może jestem dziwny, ale nie rozumiem fenomenu tej gry (jarania się nią). Toż to kolejna liniowa strzelanka, której niby nic nie brakuje (a/v, fabuła) ale z drugiej strony jest liniowa do bólu (wymusza to "typ" gry). To nie jest fajne :)

Link to post
Share on other sites

Mi się podoba, świetna fabuła, klimat. Dawno nie grałem w tak dobrą strzelanke a fanem tego gatunku gier nie jestem. Obecnie jestem w XIII rozdziale czyli chyba przedostatnim, ledwo uchodze z życiem. Imo trochę za dużo tych przeciwników, w poprzednich częściach tak nie było.. Teraz to czasami i po 10 naraz na mnie napiera, gram na średnim a czuję się jakbym grał na hardzie.

Link to post
Share on other sites

@gtxxor: gra posiada fenomenalną fabułę, która jest powiązana z wcześniejszymi wydarzaniami z poprzednich gier. poraz pierwszy R dopracowało grę i wypuściło ją w świetnej optymalizacji na PC. może gra jest i liniowa ale przechodząc ją nie czujesz tego wcale. to nie jest CoD, że wiesz co dokładnie się za chwilę wydarzy nawet jeśli nie znasz tej gry. gra zachwyca graficznie i fabularnie i to jest jej fenomen.

 

nie grałem jeszcze w MULTI więc nie powiem dokładnie co i jak, ale słyszałem od znajomych, że jest bardzo dobry

Edytowane przez DustEater
Link to post
Share on other sites

Jednak La Noire ma jedynie fabułę i ruszające się twarze. Reszta to jest wielkiej jakości shit. Kiepska optymalizacja, masa błędów, których patche nie poprawiły i gra była nudna. Akcja? Mało jej było a jeśli już była to była monotonna. Co z tego, że jest otwarty świat jak i tak mało co można w nim zrobić

Link to post
Share on other sites

"

Ekipa Rockstar Games w Trójce wykorzystała kolejną wersję silnika RAGE, znaną z takich gier,

jak Grand Theft Auto IV

i

Red Dead Redemption

. Większość komputerów do dzisiaj nie umie w pełni poradzić sobie z wymaganiami ostatniej części

GTA

w najwyższych ustawieniach szczegółowości obrazu. Czego w takim razie można się spodziewać po przygodach Maksa?" HEHEH :D dobre

 

Zalecana najszybsza konfiguracja:

Windows 7/Vista (64-bitowy),

procesor Intel i7 3930K 6-rdzeniowy 3,06 GHz lub AMD FX8150 8-rdzeniowy 3,6 GHz,

16 GB pamięci,

karta Nvidia GeForce GTX 680 (2 GB RAM) lub AMD Radeon HD 7970 (3 GB RAM).

To właśnie najszybsza zalecana konfiguracja ciągle wzbudza najwięcej dyskusji, bo jak się wszystkim wydaje, jest najbardziej „rozdmuchana”. Sześć rdzeni Intela za ponad 2 tys. zł, karta graficzna za drugie tyle, już nie mówiąc o 16-gigabajtowym RAM-ie... Lekko licząc, na komputer odpowiedni do nowego Maksa Payne'a zapalony gracz musiałby wydać ponad 7 tys. zł (wliczając w to wszelkie luksusy, takie jak SSD), a przecież niewielu użytkowników PC może sobie na to pozwolić. Sprawdziliśmy, czy to prawda.

 

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/chaostheory/2012/06/max_payne3/charts/mp3_1920_2500k_disco.png

 

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/chaostheory/2012/06/max_payne3/charts/mp3_1920_aa_2500k_disco.png

 

Trzeba jednak pamiętać, że wygładzanie krawędzi w rozdzielczościach rzędu 1920 × 1080 nie wchodzi w grę, jeśli karta graficzna ma nie więcej niż 1 GB pamięci – będzie dużo wolniej!

 

Co ważne, oficjalne wymagania na szczęście się nie sprawdziły i spokojnie można pograć z wykorzystaniem kart wolniejszych niż te najdroższe. Owszem, ktoś, kto chciałby włączyć wygładzanie krawędzi w rozdzielczości nie mniejszej niż 1920 × 1080, bez karty za 1200–1500 zł nie ma co próbować.

Edytowane przez kamar59
Link to post
Share on other sites

Jednak La Noire ma jedynie fabułę i ruszające się twarze. Reszta to jest wielkiej jakości shit. Kiepska optymalizacja, masa błędów, których patche nie poprawiły i gra była nudna. Akcja? Mało jej było a jeśli już była to była monotonna. Co z tego, że jest otwarty świat jak i tak mało co można w nim zrobić

Co jest shit? Że grafika nie jest super wypas? Przy pierwszych dwóch częściach Elder Scrolls zarwałem masę nocy, ale obecnie (młodszym graczom) wydaje się że jak grafika nie urywa du*y to grę trzeba odrzucić i lepiej łazić do przodu waląc bezmyślnie w co się rusza, jeżeli tylko dobrze wygląda to gra super...

Ta gra jest odmóżdżona, a wręcz głupia do cna i wypas grafika nie zmieni faktu że sama mechanika rozgrywki ogranicza się do idź -> zabij... może w Quake'u III to jeszcze bawiło ale ile można :)

Link to post
Share on other sites

I właśnie skończyłem Maksa http://u-vision.pl/images/smilies/I.gif Świetna gra, niesamowity klimat oraz fabuła która trzyma w napięciu do samego końca. Początkowo obawiałem się czy trzecia część utrzyma poziom dwóch poprzednich , jest lepiej niż oczekiwałem. Zakończenie amazing. Ode mnie gra ma 11/10

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...