Skocz do zawartości

Akcja: Przygotuj artykuł na temat Windows 7...


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Mamy już wstępnie wytypowane cztery artykuły.

Ich autorzy powinni zobaczyć specyficzną adnotację na samej górze :D

Sądzę że do końca dnia już nic się nie zmieni, chyba że ktoś w ostatniej chwili wrzuci jakiś super tekst.

Pozostała jeszcze tylko korekta oraz drobna redakcja i jutro publikujemy na stronie wyniki konkursu oraz artykuły.

Link to post
Share on other sites

Mamy już wstępnie wytypowane cztery artykuły.

Ich autorzy powinni zobaczyć specyficzną adnotację na samej górze :D

Sądzę że do końca dnia już nic się nie zmieni, chyba że ktoś w ostatniej chwili wrzuci jakiś super tekst.

Pozostała jeszcze tylko korekta oraz drobna redakcja i jutro publikujemy na stronie wyniki konkursu oraz artykuły.

Ja jakoś tego nie widzę + mój artykuł nie został akceptowany od wczoraj popołudnia !

Link to post
Share on other sites

A ja się zapytam co z wysyłką? Mamy przesłać wam dane na email czy przyjdzie jakaś wiadomość, która nas o to poprosi? Ogólnie to kiedy zamierzacie wysłać OS'y?

 

Pozdrawiam

 

Aktualizacja 29.10.09 21:35

Wojtek powiadomił mnie, że Microsoft ma przesłać do nas nagrody także nie bombardujmy go już mailami ;) Odbędzie się to prawdopodobnie po 2 listopada, czyli p rozstrzygnięciu konkursu na najlepszy komentarz.

 

Aktualizacja 30.10.09 15:00

Nie wiadomo kiedy nagrody zostaną do nas wysłane. Zwycięzcy mogą jednak przesyłać swoje adresy korespondencyjne do Wojtka.

 

Aktualizacja 02.11.09 22:15

Osoby, które przekazały adresy mogą spodziewać się paczki od MS w najbliższych dniach. Wojtek przekazał już adresy, a jutro ich ponagli. :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...