Skocz do zawartości

BF3 + BC 2 za Diablo 3 (gry do ugadania)


Recommended Posts

Witam, zamienię gry Battlefield 3 i battlefield 3 bad company 2 za grę diablo 3, ew mogę dorzucić cod 4 wszystko w wersjach pudełkowych. Bf3 i bc2 dodane są do konta origin ale to żaden problem daje je razem z grami. Wszystkie płyty były wkładane max 2 razy. Zamienię za nowe diablo 3 (lub sam klucz w tym wypadku tylko bf3 i bc2). pozdrawiam

 

EDIT: Mogę dać również gry na xboxa typu gears of war 2 lub Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction.

 

Co do gier tak jak już pisałem możemy się dogadać, mam kilka tytułów (blizzarda również), wystarczy napisać wasze upodobania.

Edytowane przez bkww1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość effendi360

Nie sądzę, żeby ktokolwiek się wymienił. Jak ma, to gra.

Do roboty, a nie siedzieć pod blokiem w weekendy !

Mamie po zakupy latać !

Zaraz kaska się znajdzie.

Link to post
Share on other sites

uhm nie rozumiem twojego postu. Myślisz, że jestem młodszy to sie opr...? mylisz się, a wolę się zamienić za grę, która nie chodzi mi tak jak powinna za coś innego, nie jest to chyba zabronione... Mam masę obowiązków prócz szkoły i wcale nie jestem jakimś komputerowym nerdem, a wydaje mi się, że takie wrażenie macie, nie pracuje to cały dzień przed komputerem siedzi...

Link to post
Share on other sites

Stary nie wiem czy umiesz czytać ale już ci to napisałem... GRY DO UGADANIA! powtórzę na wszelki wypadek GRY DO UGADANIA!

"Co do gier tak jak już pisałem możemy się dogadać, mam kilka tytułów (blizzarda również), wystarczy napisać wasze upodobania."

jeszcze nie rozumiesz? to łap: GRY DO UGADANIA! powtórzę na wszelki wypadek GRY DO UGADANIA!

"Co do gier tak jak już pisałem możemy się dogadać, mam kilka tytułów (blizzarda również), wystarczy napisać wasze upodobania."

Lepiej? to dobrze. Jeżeli nie masz zamiaru się wymienić i nie rozumiesz tego co piszę, to nie zaśmiecaj tematu.

Edytowane przez bkww1
Link to post
Share on other sites

Ja tu widzę coś takiego: "Witam, zamienię gry Battlefield 3 i battlefield 3 bad company 2 za grę diablo 3, ew mogę dorzucić cod 4". Nie wiem kto z rozumem dałby się nabrać na taką zamianę, jak te gry można kupić taniej, niż za 180-200 zł.

Link to post
Share on other sites

A reszty nie widzisz? po edycji postu? to przytoczę jeszcze raz i ostatni:

 

 

"Witam, zamienię gry Battlefield 3 i battlefield 3 bad company 2 za grę diablo 3, ew mogę dorzucić cod 4 wszystko w wersjach pudełkowych. Bf3 i bc2 dodane są do konta origin ale to żaden problem daje je razem z grami. Wszystkie płyty były wkładane max 2 razy. Zamienię za nowe diablo 3 (lub sam klucz w tym wypadku tylko bf3 i bc2). pozdrawiam

 

EDIT: Mogę dać również gry na xboxa typu gears of war 2 lub Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction.

 

Co do gier tak jak już pisałem możemy się dogadać, mam kilka tytułów (blizzarda również), wystarczy napisać wasze upodobania."

 

 

Jeżeli nie masz zamiaru się wymienić to nie zaśmiecaj więcej.

Link to post
Share on other sites

Szkoda odpowiadać, nikt z was nie czyta tego co piszę, nie chcecie się wymienić nie piszcie. Mam kilkanaście tytułów wartych więcej niż to co napisałem, dlatego dodałem "GRY DO UGADANIA". Tacy mądrzy wszyscy, a 1000 razy pisać trzeba.

Link to post
Share on other sites

Boże święty czy ktoś tu umie czytać?

 

"Witam, zamienię gry Battlefield 3 i battlefield 3 bad company 2 za grę diablo 3, ew mogę dorzucić cod 4 wszystko w wersjach pudełkowych. Bf3 i bc2 dodane są do konta origin ale to żaden problem daje je razem z grami. Wszystkie płyty były wkładane max 2 razy. Zamienię za nowe diablo 3 (lub sam klucz w tym wypadku tylko bf3 i bc2). pozdrawiam

 

EDIT: Mogę dać również gry na xboxa typu gears of war 2 lub Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction.

 

Co do gier tak jak już pisałem możemy się dogadać, mam kilka tytułów (blizzarda również), wystarczy napisać wasze

upodobania."

 

Macie i proszę skończcie pisać jeśli macie do dodania jedynie ta gra warta jest max 10zł... Nie chcesz się zamienić to nie pisz, jeśli chcesz to mogę Ci napisać co mogę dać.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...