Skocz do zawartości

Fractal Design (re)Define(d) XL


Recommended Posts

Gość t.luk

A z Twojego punktu widzenia najlepszym wyborem będzie?

Na co dzień używam Lamptrona FCT. Bez problemu reguluje pompkę Black Water Atlantis DP-600 (coś pomiędzy EK DCP 2,2 a DCP 4,0).

 

Sorki, że się wtrącę, ale może t.luk już wie kiedy można się będzie spodziewać panelu Fractala w coolingu? ^^

Spróbuję to ustalić w przyszłym tygodniu, teraz mam weekend ;)

 

@ gtxxor

Niezłe wężowisko ;) Dobrze, ze to gruba węże :)

Link to post
Share on other sites

eeeeeeeeee brzydko wygląda ten ATX24 daj go bardziej na górę tam gdzie masz ta zaślepkę na kable gumowa , jak tak idzie na dół to mi sie nie podoba :P Nie myślałeś by dać inne wentylatory niż te choinkowe Enermaxy ? ja bym to bardziej oświetlił diodami led lub tymi białymi Clusterami, moim zdaniem było by to o niebo lepsze

 

http://3dfusion.de/artikel/luefter/Enermax_Cluster/bilder/enermax-cluster-2.jpg

 

Ale to ma sie Tobie podobać nie mi :)

 

a tą ATX daj tak

 

http://lh6.ggpht.com/-eJbGi2G8Qxw/TwlsetUWBnI/AAAAAAAADBw/tDWSIkBB0hA/rdy05-inside-zoom.jpg

 

Dawaj fotki w większej rozdzielczości

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mówisz, że nie lubisz choinek, a te Enermaxy dają trochę taki efekt. Jak przypatrzyłem się przedłużką pod różnymi kątami, to pierwsza myśl "wyglądają jak stare sznurki, a nie przedłużki". Podświetlanie bardzo fajne miał torture, kilka LEDów by dało bardziej estetyczny wygląd. Podpisuję się rękami i nogami pod tym co napisał i wkleił Dominik.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przedłużki to BitFenix Alchemy i faktycznie trochę takie makaroniaste, ale takie są i tyle. A tej ATX nie dam rady dać tak z uwagi na to że przepust w obudowie nie pokrywa się wysokością ze złączem na mobo i musi ona iść albo od dołu, albo od góry.

Link to post
Share on other sites

Po prostu jest gęsty, a im gęstszy płyn tym pompa sobie gorzej radzi - chyba logiczne :P Nie jest może marnie ale destylka + biocide będzie na pewno lepiej, zwłaszcza że mocne pompki typu DCP 4.0 czy Laingi trzeba skręcać z obrotów bo wyją :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...