Skocz do zawartości

[KUPIE] Płytę na 1155 do 400 zł


Recommended Posts

za tą cenę masz nową niezłą firmy ASRock Z68 Pro3 Gen3 http://www.skapiec.pl/site/cat/13/comp/3219186

Może i niezłej firmy ale podana przez ciebie płyta jest słaba do OC, a zauważ że autor ma zamiar kupić i5 2500k...

 

@Co do tematu, w tej cenie możesz przecież nową płytę ASRock P67 Pro3. No chyba że chcesz używaną...

Edytowane przez xBlaq
Link to post
Share on other sites

Może i niezłej firmy ale podana przez ciebie płyta jest słaba do OC, a zauważ że autor ma zamiar kupić i5 2500k... @Co do tematu, w tej cenie możesz przecież nową płytę ASRock P67 Pro3. No chyba że chcesz używaną...

Zwróć uwagę na"czyli coś na P luz Z"

 

to że kupuje i5 2500k nie oznacza że tylko pod OC,druga sprawa mam płytę z tym samym chipsetem i nie narzekam na OC.Rekordów na pewno w tym budżecie nie pobije

Edytowane przez robinek09
Link to post
Share on other sites

Zwróciłem na to uwagę i nie wiem co to ma do rzeczy :) . Co z tego że nie narzekasz ale może chciałby jak już robić OC to porządnie? Faktem jest że podana płyta przez ciebie Z68 Pro3 Gen3 ma okrojoną sekcję zasilania, dlatego napisałem że słabe do OC, a to że kupuję i5 2500k wskazuje na to że autor tematu ma zamiar robić całkiem porządne OC .

Edytowane przez xBlaq
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...