Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

 

Niestety nie wiedziałem dokładnie gdzie umieścić temat więc jeśli w złym dziale to z góry przepraszam.

 

Chciałem się zapytać jakiego polecicie mi na dzień dzisiejszy Antywira?

 

Posiadam Win 7 x64

 

i5

4gb ram

 

Zależy mi na tym aby był niezawodny i w miare nie zamulający kompa.

 

Ps. do tej pory miałem NODA jednak myśle o jakiejś przesiadce bo do tej pory działełem na WIN XP

 

:)

Link to post
Share on other sites

Przyłącze się do tematu ;) może macie namiary na Kasperskiego Internet Security 2010 pod Win 7 64-bit próbowałem ostatnio zainstalować to pisało, że jest nie kompatybilny :) udało mi się zainstalować inną wersje Kasperskiego jakaś biznesową chodź wolałbym Internet Security jeżeli macie jakieś namiary to podajcie bo ja tylko znalazłem kaspera ale pod win 7 32-bit a potrzebuje po 64-bit z góry dzięki :)

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dyskusja o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą ... Ja od ponad roku mam Pandę i nie narzekam, śmiga szybko i nic nie wpuściła. Kilka innych pakietów testowałem, ale albo nie współpracowały w komputerem, albo były uciążliwe. Ale wybór należy do Ciebie, na stronach są wersje 30-dniowe, więc nic tylko testować :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Kasperscy jest przereklamowany, odradzam bo zamula PC i nie jest skuteczny. Używałem go przez dwa lata i nigdy więcej, może w tym roku się poprawił. Gdy miałem tego KIS byłem zmuszony używać tez Spyware Doctor by system nie był zaśmiecony. Teraz mam Norton IS 2009 i nie potrzebuję dodatkowych programów. Każdy ma inne doświadczenia i opinie ale ja już nigdy tego KIS nie zainstaluję.

Link to post
Share on other sites

Ja tylko i wyłącznie Nortona AntiVirus polecam(wersja trial aż 90dni), żadne wirusy sie mi nie przedostają na kompa, kiedyś jeszcze przez jakiś czas miałem kasperskiego ale jego nie polecam, bo on bez jakiegokolwiek zapytania usuwał mi pliki z dysku ;) dodatkowo zauważyłem też że kasperski wykrywa zagrożenie dopiero po skopiowaniu się wirusa na dysk, a norton to już kopiowanie niechcianego pliku blokuje :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...