Skocz do zawartości

chłodzenie wodne do 1300zł


Recommended Posts

Nie, nie posiadam, a nawet jeśli bym chciał mieć chłodzenie cieczą to wolałbym złożyć je samodzielnie ;) Firma Zalman słynie z dobrych chłodzeń, więc i to prawdopodobnie się sprawdzi. Możesz jeszcze zobaczyć to http://4speed.pl/index.php?stan=opis&id_towaru=5923 , jednak ja jestem skierowany w stronę Zalmana.

Link to post
Share on other sites

w sumie na pewno złozenie jakiegos fajnego bedzie lepsze gdy kupimy kazdy element osobno niz caly zestaw!!

konfiguracja mojego kompa jest na mojej stronie.

a gtx295 nie bardzo wiem jak schłodzic bo jak na niego zalozyc chlodzenie?? jeszcze nie widzialem

wiec podstawą dla mnie jest chłodzenie procka i innych elementow bo grafika i tak jest w mmiare wydajna gdybym zakrecił procka na 4,5 lub 4,7 wtedy wydajnosc napewno by sie zwiekszyła...... ;)

 

generalnie na wc za bardzo sie nie znam wiec mam nadzieje ze załozenie tego wszystkiego nie bedzize takie trudne/..... ;)

Link to post
Share on other sites

Ten Zalman jest bardzo wydajny

Właśnie poczytałem przed chwilą trochę o nim i nie powala wydajnością. Jest jedynie o parę stopni wydajniejszy od dobrego chłodzenia powietrzem. Jedynym niewątpliwym plusem tego zestawu jest cisza i (kwestia gustu) wygląd.
Link to post
Share on other sites

blok CPU: Swiftech APOGEE GT 210zł

pompa:OCZ Hydro Pulse Water Pump 500 180zł

chłodnica:Feser Xchanger Single Radiator 120 200zł

wentylatory na chłodnice:Enermax UCMA12 Magma -120mm 55zł

rezerwuar:Black Water O-Tank 170 110zł

chłodziwo:Feser One 1L 49zł

złączki,wąż ~100zł

I masz super chłodzenie na procek ;)

oczywiście można użyć innego bloku np.EK Water Blocks EK Supreme LT,większej chłodnicy 240/360(gdybyś zdecydował się na zwodowanie grafiki)

ceny z cooling.pl

Link to post
Share on other sites

CPU- EK Supreme LT

Pompka - Swiftech DDC 350

Rez + Top - XSPC Laing DDC Acrylic Reservoir

Chłodnica - Feser Xchanger Double Radiator 240

Blok na gpu - EK Water Blocks EK-FC GTX 295 Nickiel + Plexi - Znajdzie się taki na sell za około 200zł

Wąż - DangerDen Tube by Feser - 10/16 Clear / UV blue - około 2 metry

Złączki - Feser szybkozłączka prosta SM10/16 G1/4 - 8 sztuk

Płyn - Feser One 1L UV

 

I masz jedno z najwydajniejszych LC za około 1000zł

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...