Skocz do zawartości

Recommended Posts

ejj no sory wczoraj zbudowałem kumplowi kompa za niecały 1000 pln, dobrego całkiem, wlaśnie na APU, bo na czym innym, 3670k, za 300 pln, plus mobo nie pamiętam modelu i nie chce mi się obczajać jakiś ASUS fm1, 180 pln mikro ATX, 4 gb ram, zasiłka z alegro chieftec 450w, dysk 500 GB, i graliśmy w dirta 3 na high i działał w 35 fps:) zacne APU nie jest niezacne:)



no i gdzie obrońcy i prorocy intela którzy powiedzą że w 2500k też jest GPU:D tylko tak żłosne że plik .img się odpala 15 minut

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

wiem :)

oczywiście wiadomo - 25fps na niektórych to mało, ale zawsze można ustawić na "średnie", bez wygładzania itp i myślę, że z 40+ fps możnaby było wyciągnąć :D

 

a wniosek jest jeden - APU daje radę

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites

22fps na single player w BF3 = gra niegrywalna. 

Do BF3 nie ma sensu podchodzić z APU poniżej A10 5800K

 

W Mafie 2 grałem kiedyś na Athlonie X2 5200+ i Gefore 9600GT, wyglądała i działała podobnie.

Edytowane przez Fenio
Link to post
Share on other sites
22fps na single player w BF3 = gra niegrywalna.  Do BF3 nie ma sensu podchodzić z APU poniżej A10 5800K

 

 

 

Opublikowano 7 paź 2012

 

FPS on default 3.8GHZ (Getting 5-7 FPS Boost by enabling Turbo-boost @ 4.2GHZ)

22-24 FPS on Ultra settings @ 1920 x 1080

24-27 FPS on Ultra settings @ 1400 x 900

30-32 FPS on Ultra settings @ 1280 x 720

31-33 FPS on Low settings @ 1920 x 1080

 

Na moim styka - 1280x1024 medium detal high - 45 FPS IGPU: 1013mhz

 

 

Wersja Laptopa AMD APU Temash i desktopowy APU Richland A10-6800K (GNC) będzie rozpoznawać gesty w ruchu. Wideo:

 

 

 

 

Alienware M17x R4/Radeon 7970M: Crysis 2 Very High vs. Extreme (1080p)

 

 

Nowa linia AMD APU VIZIO Laptop APU (Temash), Tablet APU Bobcat (Kabini) i Desktop APU (Richland) A10-6800K, odbędzie pokaz na targach CES 2013

 

 

Lepiej prezentuje niż surface  :D

 

 

Oczywiście, również wymagania sprzętowe tego tytułu były i wciąż są imponujące. Samodzielny dodatek, korzysta dokładnie z tej samej technologii co oryginał czyli CryENGINE2 - odpowiadającej za grafikę, fizykę oraz sztuczną inteligencję. Crysis Warhead wykorzystuje także biblioteki DirectX 10 oraz nieźle radzi sobie z zestawami Multi-GPU

 

 

 

http://www.purepc.pl/files/Image/artykul_zdjecia/2012/A10_5800K_APU/cwar1680a.png

 

 

Układ APU Serii A firmy AMD w wersji „PIB” 2 Generacji A10-5800K "Trinity" (VLIW4) 

Edytowane przez extremme
Link to post
Share on other sites

oczywiście że tak. Jak najbardziej. nawet 7870. to są karty zgodne, na rchitekturze ALU (VLIW4) integrują ze sobą w dualgraphics. widziałem testy na karcie 7850. wyniki są imponujące.

Edytowane przez extremme
Link to post
Share on other sites
A jakbym chcial tak polaczyc 5800k z amd 7770 to ma jakis sens?

nie ma.

dual graphics nie zadziala w tym konfigu. maks co mozesz polaczyc do 6670.

jak chcesz 7770 lub 7850 to polecam athlona 750k. nie ma sensu placic za integre ktorej sie nie wykorzysta.

Link to post
Share on other sites

wujashek, można wyłączyć integrę to łatwe i zadziała 7850 w trybie H- hyperformance , jest już kilka zestawów APU z kartą 7850 na youtube.

Edytowane przez extremme
Link to post
Share on other sites
oczywiście że tak. Jak najbardziej. nawet 7870. to są karty zgodne, na rchitekturze ALU (VLIW4) integrują ze sobą w dualgraphics. widziałem testy na karcie 7850. wyniki są imponujące.

 

Tobie już dawno powinni dać bana za marketing szeptany na rzecz AMD.

Link to post
Share on other sites

wujashek@ dlatego jestem na samej integrze , bez karty graficznej. wkrótce zamierzam kupić Sapphire HD 7870XT LE Tahiti (GNC) pogram sobie na moim APU bez funkcji dualgraphics, przy okazji za pół roku i wymieniam sobie procek na 6800K Richland w układzie (GNC) HD 8000 z tym ciesze się bardzo że będe mógł ponownie włączyć integrę w dualgraphics z mocniejszymi kartami z seri HD 8000 w trybie Hyperformance IGPU Virtualization.   :D . Czekajmy na premierę Richland APU..pozdrawiam Fanboyów amd   :wariat:

Edytowane przez extremme
Link to post
Share on other sites

AMD A10-5800K APU in Dual Graphics with the AMD Radeon HD 6670-HD 7850   :]  :wariat:  %-)

 

 

 

Krótka recenzja procesora APU AMD Trinity Full Review Test A10-5800K [1080HD]

 

 

 

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/opson/Virtu/virtu.jpg IGPU VirtuMVP - Dual Graphics

 

 

+ Hyperformance IGPU

 

Edytowane przez extremme
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

darasz89@ tak na serio mam 2 gameplaye, na benchmarka muszę poczekać na zakup karty Sapphire 7870XT LE w lutym. Cierpliwości oczywiście krok po kroku podam wam wkrótce coś na talerzu w deseń.    :->

Edytowane przez extremme
Link to post
Share on other sites
darasz89@ tak na serio mam 2 gameplaye, na benchmarka muszę poczekać na zakup karty Sapphire 7870XT LE w lutym. Cierpliwości oczywiście krok po kroku podam wam wkrótce coś na talerzu w deseń.    :->

nie uważasz że nie opłaca się kupować takiej grafy do tego APU?, bo tak szczerze powiedziawszy po co? mogłeś kupić phenomka i grafe, jednak mimo wszystko phenom lepszy odrobinkę od 5800k jest, nie wiele aczkolwiek jest lepszy, to phenoma wyrwiesz za 250 zł, sam mam do sprzedania za tyle, 7870 za 850 pln i gitara, aczkowiek i tak mi ogranicza procek tą grafę

Link to post
Share on other sites

na razie APU ma swój segment, nie powinno się go używać jako zastępstwo za samego procka, bo mimo że APU jest imponującym zdarzeniem, pozwala za 300 pln mieć 4 jajowy proc i grafę midendową, ale jak już się decydujesz na osobną grafę to zakup APU mija się z celem



tak jak kiedyś stwierdzilem APU równa się zestawowi q6600 plus HD 4850, ta sama wydajność



aczkolwiek cena jest zarąbiście dobra jak za takie coś, nie da się ukryć że jak budujesz komp do multimediów i nie masz za dużo kasy to APU wymiata



tak jak gadałem, złożyłem ziomkowi komp za 1000 pln, na apu i gra se nawet w BF3 na mediumach i całkiem płynnie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...