Skocz do zawartości

Wybór Radeona HD4890


Recommended Posts

Tak jak napisał y0ddh4, jednak ja polecałbym GTX'a 275, którego można znaleźć na allegro już od 600 zł, ostatnio poszedł za 625 zł. Jest lepszy od R4890 i po OC porównywalny do GTX'a 285. Chociaż ja bym poczekał do premiry gt300 bo wtedy ceny układów spadną o jakieś 20-30% i będą świetne żniwa, m. in. na Radka 5850 :]

Link to post
Share on other sites

Lepiej gdybyś wziął któregoś z GTX'ów. ATI/AMD coś ostatnio wali ze sterownikami i jak z grami typu (Batman,Shift). Kupisz HD4890 to będziesz żałował zakupu.

a masz takiego radka ze gadasz takie bzdury?? ja jakos nie zauwazylem problemu ze sprawnym dzialaniem tych gier na moim R4890OC; a ze nfs ma skopany engine i ogolnie wyglada jak kupa podobnie jak fifa10 to juz inna bajka i nie jest to wina sterownikow; wiem bo widzialem i na radku i na gf bo koles z pokoju ma gtx285 :)

 

ati zawsze było lepsze w benchmarkach, a gorsze w grach ; )

buhahahahahhahahahhahah hehehehhhhheeeeee hahahahahaaaaahahahahaaaa oooo ooo o o oo oo o litosci........

 

 

 

do autora:

wybor moim zdaniem oczywisty: Sappfire 4890 Toxic - bez dwoch zdan!

http://www.allegro.pl/item761188457_sap ... treme.html

 

Ta będzie dobra czy jakaś inna wersja z tym vapor-X? Jest jeszcze jakaś gra.

nie nie ! pamietaj jest wersja vapor-x i vapor-x toxic to sa 2ie rozne karty ale z tego co wiem to roznia sie taktowaniem tylko - toxic ma wyzsze - jezeli sie myle poprawcie mnie

Link to post
Share on other sites

a ze nfs ma skopany engine i ogolnie wyglada jak kupa

Ja jakoś w niego grałem i nie wydawało mi się żebym kupę prowadził ;/ co do fify nie grałem to się nie wypowiem :)

dalej...

buhahahahahhahahahhahah hehehehhhhheeeeee hahahahahaaaaahahahahaaaa oooo ooo o o oo oo o litosci........

jak się z kimś nie zgadzasz to nie pisz czegoś takiego bo on może się mylić itp. ale to ty wychodzisz na idiotę - bez urazy :>

Warto brać toxic ale tylko jeśli cena zbytnio nie odstaje bo po co płacić 100 zł za 30 MHz na rdzeniu...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...